ימי חינוך כפר סבא
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ימי חינוך כפר סבא 2020

 

מציבים את החינוך בראש: ימי חינוך 2020 בעיר יוצאים לדרך, במסגרת מיזם שנתי, במסגרתו מתקיימים פעילויות חינוכיות ייחודיות וחווייתיות, הן לתלמידים והן להורים, במוסדות החינוך השונים בכפר סבא, בין היתר פעילות התנדבות, פעילות משותפת עם ילדים עם מוגבלויות, עידוד קריאה ואפילו שיתוף פעולה עם תלמידים מסרינלנקה.

 

פוסטר ימי חינוך 

 כאן יש תמונה  לחוברת הפעילויות המלאה והרשמה »


ראש העיר, רפי סער: "העיר כפר סבא מציבה את חינוך כל ילדיה בראש סדר העדיפויות העירוני. בקיץ האחרון פתחנו במהפכת החינוך בעיר וביצענו עבודות שיפוץ ושדרוג נרחבות בעשרות בתי ספר וגני ילדים ברחבי העיר כולה. מערכת החינוך העירונית מעודדת ליצירתיות, מנהיגות חברתית, לקיחת אחריות ומצוינות, במקביל להקמת מרחבי למידה חדשניים, הכנסת תוכניות לימוד ייחודיות ותוך ראיית טובתם של כל תלמידה ותלמיד בכפר סבא ואני מודה לכל גורמי המקצוע על עבודתם המקצועית, הנעשית לילות כימים ותוך מסירות גדולה". 

 

ימי החינוך בעיר, אשר יתקיימו בין התאריכים 17-24.03.2020, ייפתחו במיזם חדשני של תלמידות ותלמידי כיתות ו' בבית הספר סורקיס, שישוחחו עם תלמידים מבית ספר בסרילנקה – במסגרת מיזם בשיתוף חברת מייקרוסופט להכרת תרבויות חדשות.

 

באותו היום יתקיים מיזם התנדבות בחטיבה ע"ש אילן רמון, במסגרתו יצאו התלמידים יחד עם תלמידי בית הספר גוונים של החינוך המיוחד ליום התנדבות משותף עם עמותת ליונס במרכז קשישי לשורדי שואה של עמותת "סביון" הפועלת בעיר.

 

תלמידי בית הספר היסודי בר אילן יקיימו יומיים של איסוף מוצרי מזון לנזקקים לקראת חג הפסח, בשיתוף עמותת "הזן את הכל" וביוזמת מועצת התלמידים של בית הספר.

 

בבית הספר ע"ש לאה גולדברג תתקיים פעילות ייחודית במסגרתה ילוו תלמידים, הורים ומורים ילדים עם מוגבלויות במסלול הקהילתי במרתון ירושלים, וזאת כחלק ממיזם "תיקון עולם" – תוכנית פיילוט הפועלת בעשרה בתי ספר בארץ לעידוד תרומה לקהילה בתחום הנגישות וקבלת האחר.

 

בית הספר לאה גולדברג

בית הספר לאה גולדברג (צילום: עיריית כפר סבא) 


בבית הספר רמז תתקיים פעילות ייחודית עם ההורים של קריאה משותפת, בכיתת הפארק שבכיפה  הגיאודזית בפארק העירוני תתקיים פעילות יחד עם מרכז יש"י -המרכז העירוני לתלמידים מחוננים, בה ניתן יהיה ללמוד על גידול צמחים בשיטות חדשניות, בתיכון כצנלסון יתקיים הפנינג מיוחד במסגרת יום חשיפה למגמות בית הספר, שיכלול הרכבים מוזיקליים, הופעה של תלמידי מגמת התיאטרון ואפילו שידור תוכנית רדיו בית ספרית על ענייני החינוך. בחווה החקלאית תוצג תערוכת חקר על גידול עגבניות ומלפפונים שעשו תלמידי בתי הספר אופירה נבון ודבורה עומר ובבית הספר תורה ומדע ע"ש זבולון המר יתקיים סמינריון בן שלושה ימים בנושא מקומו של הציוני הדתי בתרבות הישראלית. 

 

בית הספר בר אילן

בית הספר בר אילן (צילום: עיריית כפר סבא)


ימי החינוך בעיר יכללו פעילויות רבות ומגוונות נוספות, ביניהן הרצאה באודיטוריום ספיר להורי ילדי הגיל הרך והיסודי בנושא סקרנות מינית, ערב מרגש המשתף בחוויה ההורית, הזוגית מזווית אבהית של גידול ילד עם אוטיזם, ערב חשיפה להורים בנושא פיתוח מרחבי חינוך -ייחודיות ובחינה מבוקרת בעיר, ופעילויות רבות אחרות בכל מוסדות החינוך בעיר.

 

מנהל אגף החינוך, ד"ר אורי ארבל גנץ: "ימי החינוך הם חגיגה עירונית לתלמידות, לתלמידים ולקהילה כולה. זו הזדמנות לחוות את העשייה השוטפת באופן שונה, להיחשף למגוון הפעילויות אותן מובילים צוותי החינוך ואף להביע יחד תשומת לב, הערכה והוקרה לכל העוסקים בכך. אני מזמין את הקהילה כולה להגיע ולהתרשם ולחגוג יחד את איכותה וייחודה של מערכת החינוך העירונית".

מידע נוסף:

 

ימי חינוך כפר סבא- חוברת הפעילויות והרשמה »

ימי חינוך כפר סבא- חוברת הפעילויות והרשמה »

הקרנת סרט לציבור - "הדוהרת לנצחון"

הקרנת סרט לציבור - "הדוהרת לנצחון"

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
הצטרפו לקבוצות הוואטסאפ השכונתיות
דלג לתוכן העמוד