יום המשפחה בכפר סבא
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

המשפחה שלנו – קהילת כפר סבא חוגגת את יום המשפחה בעיר

עיריית כפר סבא פותחת את אירועי יום המשפחה עם שלל פעילויות ואירועים ברחבי העיר, ביניהם אירועים במרכזים הקהילתיים, בבתי הספר ופעילויות ספורט.


ראש העיר, רפי סער: "קהילת העיר כפר סבא מאופיינת במשפחתיות, בחום ובערכי העזרה לזולת והתגייסות למען כל אחת ואחד המתגוררים בעיר. אני גאה לעמוד בראש עיר ששמה את המשפחה בראש, שמקיימת פעילויות המקרבות בין כל תושביה ומחברות בין הדור הצעיר לדור הוותיק. יום המשפחה הוא יום בו אנו מציינים את חשיבות התא המשפחתי ואני מזמין את כל תושבות ותושבי העיר לקחת חלק במגוון הרחב של האירועים והפעילויות אותם נקיים בכל חלקי העיר".

 

 אירועי פסטיבל משפחה בריאה ושמחה בעיר

אירועי פסטיבל משפחה בריאה ושמחה בעיר. (צילום: עיריית כפר סבא)

 

אירועי יום המשפחה יכללו בין היתר הצגת תיאטרון בובות, סדנת תנועה וצחוק להורים ולילדים, פעילות ייחודית של הכרת משפחות חיות ייחודיות בטבע במרכז ארט קיימא, הצגת סיפורי סבתא בבית רייזל, שעת סיפור מיוחדת ליום המשפחה בספרייה עירונית, סדנאות יצירה, ערב הרצאות, משחקי לוח מתרבויות קדומות במוזאון כפר סבא ועוד.


כמו כן, במסגרת מיזם ייחודי, מוזמנות משפחות בעיר לאפות עוגות, שיועברו ביום המשפחה לאוכלוסייה עם צרכים מיוחדים בעיר.


בנוסף, רשות הספורט העירונית תקיים שבוע משפחה ספורטיבי במרכזי הספורט הפזורים ברחבי העיר, במסגרתם יוכלו ההורים וילדיהם ליהנות ממגוון פעילויות חוגים כגון הפנינג התעמלות קרקע, הפנינג אתלטיקה בקריית הספורט העירונית, סדנאות יוגה, הפנינג כדורסל, הפנינג קרקס, חגיגת כדורגל ועוד.

 

חשוב להדגיש, כי במהלך כל חודש פברואר מתקיים בעיר פסטיבל משפחה בריאה ושמחה, הכולל עשרות אירועים ופעילויות שונות ברחבי העיר כולה, בין היתר מופע "תיפוף ירוק", סדנאות בישול בריא, סדנת זומבה לאימהות, מסיבת צחוק ביום המשפחה עם תחנות יצירה והפעלה, הצגות, שעות סיפור, סדנת תיפוף על הגוף, סדנת תנועה וצחוק להורים ולילדים, הרצאות, הפנינג קהילתי משפחתי ועוד.

להלן אירועי יום המשפחה:

 

יום המשפחה ברחבי העיר

יום המשפחה ברחבי העיר

שבוע המשפחה הספורטיבי במרכזי הספורט

שבוע המשפחה הספורטיבי במרכזי הספורט

פסטיבל משפחה בריאה ושמחה | פברואר

פסטיבל משפחה בריאה ושמחה | פברואר

ללוח האירועים לחצו כאן »

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
מרוץ כפר סבא
אירועי ט"ו בשבט בכפר סבא
דלג לתוכן העמוד