פורטל העסקים החדש של כפר סבא יוצא לדרך
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

פורטל העסקים החדש של כפר סבא יוצא לדרך

 

בעל/ת עסק בעיר? עיריית כפר סבא פתחה פורטל עסקים חדש באתר העירייה, בו יכולים בעלות ובעלי עסקים בעיר לקבל חשיפה לעסקיהם. 


מדובר בפלטפורמה דיגיטלית עירונית בשיתוף מרכז השלטון המקומי, הנותנת במה מקוונת לבעלי העסקים בעיר ומעודדת את הציבור לרכוש ולצרוך שירותים מקומיים.

 

רפי סער

רפי סער, ראש העיר


ראש העיר, רפי סער: "אנו נמצאים בתקופה מאתגרת ולא פשוטה. חלק מהעסקים נקלעים למשבר כלכלי והחלטנו לסייע לבעלי העסקים ולסוחרים בעיר, ולעודד את תושבות ותושבי כפר סבא להגיע אליהם וליהנות משירות מצוין ומיחס אישי. אני מקווה ומאחל כולנו שנוכל לחזור בהקדם לשגרה בטוחה". 


הפלטפורמה הדיגיטלית פותחה בשיתוף אגף המחשוב העירוני, מחלקת רישוי עסקים בעירייה וחברת א.ש בינה, ומותאמת לתקנות הממשלה בדבר הקלות למשק הישראלי.


בעלות ובעלי העסקים בעיר מוזמנים למלא טופס הצטרפות מקוון, עם פרטי העסק, כגון כתובת, טלפון, תמונה, קישור לאתר העסק, דף הפייסבוק ועוד. כמו כן יוכלו בעלי העסקים לעדכן בטופס על משלוחים, טייק אווי, שעות פתיחה ועוד.


לאחר אישור הטופס יוצג העסק בדף אינדקס העסקים, ועל גבי המפה הייעודית לעסקים.

 

לחצו לאינדקס העסקים


בנוסף, מאפשרת עיריית כפר סבא לבעלי העסקים בעיר להצהיר על עמידה בתו הסגול למסחר באופן מקוון ונוח, בהתאם להנחיות שאושרו על ידי הממשלה.


מודגש כי המידע המפורסם הינו באחריות העסקים עצמם, והעירייה אינה אחראית לתוכן הפרסום, ולטיב השירות או המוצר הניתן וכי אין בפרסום באתר כדי להוות המלצה כלשהי על עסק.


יש לציין, כי עיריית כפר סבא יצאה כבר לפני מספר שבועות בקמפיין עירוני חדש – לעידוד המסחר בקרב העסקים והקטנים בעיר, תחת הכותרת #כפרסבאיםלמעןכפרסבאים, במסגרתו פורסמו בין היתר סרטונים קצרים בהם מציגים הסוחרים את עצמם ומזמינים את תושבות ותושבי העיר להגיע לבתי העסק, פורסמו כל העסקים המבצעים משלוחים, נפתח קו חם לעסקים, פלטפורמה דיגיטלית ייעודית באתר הקורונה העירוני ובו כל המידע, והוחלט על זיכוי עסקים הנכללים בתקנות הממשלה החדשות מתשלומי הארנונה עבור שלושה חודשים - בהתאם לתקנות הממשלה ולאחר שהעירייה דחתה כבר לפני מספר שבועות את תשלום הארנונה לעסקים עבור חודשי מרץ-אפריל לתחילת חודש מאי.


להצטרפות לאינדקס העסקים »

 

להצהרה על התו הסגול »

 

כפרסבאים למען כפרסבאים

 

הדפסשלח לחבר
דלג לתוכן העמוד