מעורבות חברתית ויזמות
תפריט ראשי- נוער
דלג על תפריט ראשי- נוער
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מעורבות חברתית ויזמות

בואו להתנדב!
אנחנו במרכז צעירים מאמינים כי קהילת הצעירים של כפר סבא היא הכוח שמניע את העיר וקובע איך העיר תראה בהמשך. אנחנו כאן כדי לתת לכם את הפלטפורמה ליזום, להשפיע ולייצר שינוי בסביבתכם.
אם אתם מחפשים התנדבות, חולמים לפתח ולהוציא לפועל מיזם חברתי, או מחפשים אירוע קהילתי לצעירים בעיר- אנחנו כאן למענכם.

OneDay Social Volunteering

OneDay או בעברית "יום אחד התנדבות חברתית" הוא ארגון ייחודי שנוסד כארגון בינלאומי, א-פוליטי,ללא כוונת רווח. Oneday מאפשר לצעירים בגילאי 18-40 להתנדב בפעילות קהילתית באופן שמתאים להם. הוא מתחשב בלוח הזמנים, ומשלב תוך כדי את הצרכים וההעדפות שלהם. בנוסף אנו שואפים לעזור לאנשים צעירים לפתח “קריירה חברתית” לצד הקריירה המסורתית שלהם בכוח העבודה. לכן בסוף כל פעילות אנו מקיימים מפגש חברתי שבו המשתתפים מכירים אחד את השני ובכך מרחיבים את המעגלים החברתיים שלהם. מפגשים אלה נעים בין ניגוב חומוס במסעדה מקומית, לשתיית משקאות בבר החדש, משחקי מטקות וקצת שמש על החוף או על הדשא בפרק.


כחלק מהשותפות של ארגון Oneday ומרכז צעירים בכפר סבא, אנו מציעים מגוון רחב של פעילויות, אשר יתרחשו אחת לחודש, המאפשרות לצעירים לתרום לקהילה ולהתנדב ללא התחייבות. הפעילויות כוללות סיוע לילדים, בעלי החיים, אנשים מבוגרים עם צרכי מיוחדים, משפחות נזקקות, אנחנו עושים אירועים בבתי תמחוי, פעילויות לטובת הסביבה, חידושים עירוניים ועוד …

עקבו אחר הפעילויות בפייסבוק שלנו!


הדור הבא- תכנית מנטורינג ליזמים

תכנית המנטורינג "הדור הבא" נועדה לקדם יזמים כפרסבאים בתחילת דרכם, ע"י חניכה וליווי של בעלי עסקים ותיקים מכפר סבא. בבסיס התכנית עומד ערך הקהילתיות.

מטרת התכנית:
ליווי וחניכה של יזמים מכפר סבא בתהליך פתיחת וביסוס העסק שלהם:

 1. היזמים יקבלו כלים אופרטיביים לקידום העסק שלהן.
 2. המנטורים ילוו את היזמים ויעניקו להם מניסיונם באמצעות:
  • חניכה מקצועית- איתור פערים ומתן כלים ליזם/ת הצעיר/ה בתפעול העסק.
  • ינחו את  היזם/ת בבניית תכנית שנתית למיזם העסקי/חברתי.
 3. היזמים יציבו יעדים אופרטיביים ומדידים לעסק, ויעקבו אחר ביצועם.
 4. "קבוצת תמיכה" להתייעצות, סיוע הדדי ושיתופים בין היזמים, בליווי מקצועי.

שימו לב! מחזור ג' הסתיים. בקרוב תפתח ההרשמה למחזור ד'.


תגלית שותפות כפר סבא- קולומבוס, אוהיו

חיילים כפרסבאים התפקדו!
סטודנטים מהעיר שותפות של כפר סבא, קולומבוס אוהיו ,מגיעים אלינו במסגרת תכנית תגלית ואנחנו מזמינים אתכם להשתתף ולהיות חלק ל-10 ימים שלמים!
התכנית התקיימה במאי 2018 וכוללת ביקור יום בכפר סבא+ ארוחת ערב בבית החיילים.

 

שימו לב - ההרשמה למחזור האחרון הסתיימה. בקרוב תפתח ההרשמה למחזור הבא.
 

*התכנית מיועדת לחיילים כפרסבאים בלבד!
*ההשתתפות מותנית באישור הצבא

 

מעוניינים? השאירו פרטים ונחזור אליכם!


StartSaba – מרכז יזמות עירוני בכפר סבא

הוקם בעיר ביוזמת מרכז הנוער העירוני ומרכז לצעירים מטעם המחלקה לנוער צעירים וקהילה, המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות בשיתוף החברה הכלכלית וחברת ההייטק Ericsson media solution.

מרכז היזמות הוא חלל אשר נמצא במרכז הנוער העירוני, מטרתו לייצר חממה לרעיונות ולהגדיל את החשיפה של בני הנוער לעולם ההייטק, החדשנות והיזמות.

המרכז מציע סל יוקרתי הכולל כלים ושירותים מתחום היזמות העסקית זאת על מנת לקדם בני נוער, יזמים צעירים וחברות סטארט אפ בראשית דרכן.
 
במסגרת הפרויקט מוצעים שלושה מסלולים:

 1. עידוד וקידום בני נוער בכפר סבא להכיר את עולם הייטק והיזמות, קידום מיזמים קהילתיים במרחב העירוני והבית ספרי, קורסים, הרצאות והכשרות במגוון נושאים.

 2. לווי וקידום יזמים צעירים או חברות בתחילת דרכן בתמיכת הנהלת אריקסון יוענקו ליזמים מגוון רחב של כלים בינהם הצמדת מנטור, ליווי פרוייקטלי, ייעוץ עסקי ועוד..

 3. המסלול השלישי הוא המיצוי המלא של שני המסלולים הראשונים שם ננסה ליצור יחד שילובים בין הצוותים הבוגרים לבני הנוער.

המיזמים הנבחרים יקבלו ערכת סיוע מאריקסון הכוללת ליווי פרויקטאלי, תמיכה של הנהלת אריקסון, advisory board, חיבור אל התעשייה ואל לקוחות בין לאומיים, קישור אל משקיעים, ערכת סיוע אשר מוערכת בכ 10,000 דולר. מעבר לחלל עבודה משותף, אפשרות להפריה הדדית,  מנטורינג, הרצאות, הכשרות , מפגשים שבועיים ועוד...

הדפסשלח לחבר
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד