היכל התרבות וקריית ספיר
תפריט ראשי- תרבות
דלג על תפריט ראשי- תרבות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

היכל התרבות וקריית ספיר

היכל התרבות העירוני - יד לבנים

כתובת: רח' ירושלים 33
טלפון קופה: *6775 שלוחה 1
טלפון מנויים: 6775* שלוחה 2
פקס: 09-7640875
כתובת דואר אלקטרוני:  kupaks@ksaba.co.il
שעות פתיחת הקופה:
ימים א'-ה' בין השעות 08:30 – 20:00
יום ו' בין השעות 12:30-9:00


בערבים בהם מתקיימים מופעים הקופה פתוחה עד לשעת תחילת המופע.
ביום ו' ובמוצ"ש הקופה נפתחת כשעתיים לפני המופעים.

 

» להסדרי נגישות בהיכל לחצו כאן

 

» לחצו כאן למעבר לאתר רכישות הכרטיסים

 
בקרו בדף הפייסבוק שלנו היכל התרבות כפר סבא   קישור לפייסבוק 


אודות ההיכל:


היכל התרבות העירוני - יד לבנים נבנה כמפעל הנצחה לבני כפר סבא שנפלו במערכות ישראל.
 
היכל התרבות השוכן בלב קריית ספיר הנו מרכז תרבות רב תכליתי והוא הראשון שנבנה בישראל במתכונת זו. הקמת המקום הנה פרי יוזמה של פרנסי העיר בהנהגתו של ראש העיר זאב גלר ז"ל ותמיכת פנחס ספיר ז"ל, אשר היה תושב כפר סבא. יצחק ולד ממשיכו של זאב גלר ז"ל הוסיף לתמוך ולבסס את המפעל התרבותי אשר הפך לדגם ומודל לחיקוי לערים אחרות בכל הארץ.

היכל התרבות המחודש הוא בין האולמות היפים והמשובחים באזור השרון. הבמה,מבנה האולם והמושבים המרופדים מאפשרים צפייה והאזנה מצוינים מכל מושב. בכניסה לאולם היכל התרבות ישנו לובי רחב ומפואר המתאים להשקות, התכנסות, קבלת פנים וכיבוד ל כ- 100 איש.
ההיכל מכיל 745 מקומות ישיבה. באולם 555 מקומות ישיבה וביציע 190 מקומות ישיבה. כמו כן, קיימים בהיכל עזרים טכניים ומערכת שמע בסטנדרטים בינלאומיים. בהיכל התרבות מתקיימים אירועים סגורים, כנסים, ימי עיון לחברות וארגונים.

 

התכנון הנאה והפונקציונלי הפך את המקום לפנינה ארכיטקטונית.
בסמוך לקריית ספיר ממוקמים המדרחוב, קניון "ערים", מרכז אהרוני, וכיכר העיר המרשימה. המקום הפך למרכז תרבות ובילוי ייחודי בשרון. לעיר כפר סבא הוענק פרס "עזריאלי לתכנון אורבני על התכנון והביצוע של קריית ספיר וכיכר העיר.
 
קריית ספיר היא מרכז שוקק פעילות המאגד בתוכו אולם וקפיטריה פעילה, אודיטוריום, אמפיתיאטרון, שתי ספריות רחבות ידיים, חדרי עיון, מרכזייה פדגוגית, קונסרבטוריון למוסיקה ומחול ומוזיאון ארכיאולוגי. כל אלה טובלים בתוך גן של דשאים פורח, עטור בבריכות ומזרקות.
 
בחודש ניסן תשל"ו, מאי 1976 נחנך האולם המהודר בנגינת התזמורת הסימפונית ירושלים רשות השידור, תחת שרביטו של המנצח אלכסנדר שניידר, הקונצרט המיוחד היווה יריית פתיחה מרשימה לפעילות תרבותית ענפה ומגוונת מאז ועד עתה. מאז נהנים אלפי מנויים מסדרות שונות לילדים, נוער ומבוגרים. על בימת ההיכל הוצגו ומוצגות ההצגות המובחרות ממיטב תיאטרוני ישראל עם טובי השחקנים בארץ. מיטב הקונצרטים מועלים על ידי תזמורות ידועות, תחת שרביטם של מנצחים ועם סולנים ידועי שם מהארץ ומחו"ל.
כמו כן, מבקרים במקום כ-20,000 תלמידים במסגרת "סל תרבות" אשר הפך גם הוא מודל לחיקוי ולימוד.
לא בכדי הפך המרכז לדגם ומופת של תרבות באזור השרון בפרט ובישראל בכלל.


גם כיום נשואות הפנים קדימה והוא ממשיך לחדש, להוסיף ולספק לקהל צרכני התרבות בכפר סבא והסביבה את אירועי התרבות והאמנות העדכניים ביותר המתרחשים בארץ.

 

אולם היכל התרבות 

 


 

ההיכל כפר-סבא: עונת המנויים 2019-20

ההיכל כפר-סבא: עונת המנויים 2019-20

דלג לתוכן העמוד