האגף לשירותים חברתיים קהילתיים - יצירת קשר
תפריט ראשי- רווחה
דלג על תפריט ראשי- רווחה
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

האגף לשירותים חברתיים קהילתיים - יצירת קשר

 

 

רוזי נוימן מנהלת האגף לשירותים חברתיים קהילתיים: רוזי נוימן

כתובת ראשית של האגף – רח' הכרמל 43

כתובת מייל אגפית : i-revacha@ksaba.co.il

כתובת מייל רוזי נוימן: rosin@ksaba.co.il

טלפון: 09-7641111
פקס: 09-7641110

ימים ושעות קבלת קהל:

א'-ה' בין השעות 8.00-13.00

יום ג' גם בין 16.00-19.00

 

המחלקה לשרותים חברתיים מרכז:

אזור אחריות: מרחוב הגליל (כולל) מערבה
לגילאים: עד 62 נשים, 67 גברים

ימים א'-ה' 8.00-13.00, יום ג' 16.00-19.00
טלפון: 09-7640300

פקס: 09-7669217
מנהלת המחלקה: איילת רודריגז

כתובת: רח' תל-חי 68

כתובת מייל:  ayeletr@ksaba.co.il

 

המחלקה לשרותים חברתיים מזרח:
אזור אחריות: מרחוב הגליל (לא כולל) מזרחה
לגילאים: עד 62 נשים, 67 גברים:

ימים א'-ה' 8.00-13.00, יום ג' 16.00-19.00
טלפון: 09-7649090

פקס: 09-7649086
מנהלת המחלקה: נרי מנור

כתובת: רח' דרך קדומים 17

כתובת מייל: nerim@ksaba.co.il

 

המחלקה לטיפול באוכלוסיה המבוגרת

טלפון: 09-7641111
מזכירות המחלקה: 09-7641131

פקס: 09-7641153
קבלת קהל: בימים א', ב', ד' בין השעות 08:00-13:00
ביום ג' בין השעות 16:00-19:00
מנהלת המחלקה: שוש דרימר

כתובת: רח' הכרמל 43

כתובת מייל: Shoshd@ksaba.co.il

 

המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות

טלפון: 09-7641100, 09-7641107/8/9
מנהלת המחלקה – סילביה בקר
טלפון 09-7641147

מייל silviabe@ksaba.co.il

רכזת התנדבות – שגית לוק פדרמן
טלפון: 09-7641109
מייל sagitl@ksaba.co.il

ימים ושעות קבלת קהל:

א'-ה' בין השעות 8.00-13.00

יום ג' גם בין 16.00-19.00 

 

המחלקה לעבודה קהילתית
טלפון: 09-7641147
פקס: 09-7641110
כתובת: רחוב הכרמל 43
מנהלת מחלקה: סילביה בקר
מייל: silviab@ksaba.co.il
קבלת קהל:

ימים א-ה' 8.00-13.00
יום ג' 16.00-19.00 
 

המרכז לטיפול במשפחה - ייעוץ פרטני, זוגי ומשפחתי

קבלת קהל:

ימים א',ב',ד' בין השעות 16:00-20:00,

יום ו' בין השעות 08:00-12:00

* הגעה בתיאום מראש

מנהלת - חני בן שטרית
טלפון: 09-7641151
כתובת: רח' הכרמל 43

כתובת מייל: Hanib@ksaba.co.il


שי"ל - שירות יעוץ לאזרח
כתובת: בן גוריון 19 כפר סבא
טלפון: 09-7669393
פקס: 09-7676830
כתובת מייל:  shil2@ksaba.co.il
קבלת קהל:
ימים א'-ה' בין השעות 12:00-9:00,
ימים א',ג',ה' גם בין השעות 18:30-16:30 אחה"צ
מנהלת: חדוה רון

המרכז לשלום המשפחה ומניעת אלימות
טלפון: 09-7640322, 09-7640320

מנהלת - מלי קליין- גינזבורג
כתובת מייל: Malik@ksaba.co.il

קבלת קהל- בתאום מראש

המרכז פתוח:
בימים א', ב', ג', ד, ה' 8.30-13.00
יום ג' 16.00-19.00
יש לתאם פגישה מראש
השרות ניתן גם ליישובי מועצה אזורית דרום השרון, כוכב יאיר- צור יגאל, אלפי מנשה, קרני שומרון וקדומים.


היחידה לטיפול בהתמכרויות
טלפון: 09-7677093

רכזת היחידה – מרגנית כרמי מדינה – עו"ס

כתובת מייל: Marganitk@ksaba.co.il

קבלת קהל- בתאום מראש

 

תחום חוק הנוער טיפול והשגחה
רכזת תחום- רונית קנר בן עמי – עו"ס
טלפון: 09-7640311

כתובת מייל: Ronitb@ksaba.co.il

 

תחום חוק לעניין סדרי דין
רכזת תחום – אלינור שבירו – עו"ס
טלפון: 09-7640316

כתובת מייל: Elinors@ksaba.co.il

 

תחום נערות
רכזת תחום - רונית בן עמי - עו"ס
טלפון: 09-7640311

כתובת מייל: Ronitb@ksaba.co.il

 

תחום טיפול באנשים עם מוגבלות
רכזת תחום - קרן ציוני - עו"ס
טלפון: 09-7640314

כתובת מייל: kerent@ksaba.co.il

 

מועדוני גמלאים
אחראית - מורן שפיר עו"ס
טלפון: 09-7641130

כתובת מייל: Morans@ksaba.co.il

 

תחום חוק הגנה על חוסים
אחראית - דורית סמואל - עו"ס
טלפון: 09-7641138

כתובת מייל: Doritsamuel@ksaba.co.il

 

תחם חוק סיעוד
רכזת נושא - דליה אהרון - עו"ס
טלפון: 09-7641135

כתובת מייל: Daliya@ksaba.co.il
רכזת נושא - ג'ני גוטפריד - עו"ס
טלפון: 09-7641136

כתובת מייל: Jenny@ksaba.co.il

 

מחלקת כספים ומינהל
מנהל - יאיר שלום
טלפון: 09-7641103

כתובת מייל: yairs@ksaba.co.il

 

מנהל וזכאות
מרכזת - זיוה יהושע
טלפון: 09-7641105

כתובת מייל: Zivay@ksaba.co.il

 

מחשוב אגפי
אחראית - אפרת לאור
טלפון: 09-7641106

כתובת מייל: Efratl@ksaba.co.il

 

חדר מצב-מוקד קבלת דיווחים על קטינים בסיכון
המוקד פועל בשעות 08:00-14:00 בימי א'-ה'

חדר מצב מחלקת הדרים:

קטינים המתגוררים מרח' הגליל מזרחה

שרה קדם בימים א' ב' ג'

טלפון: 09-7649072

פקס: 09-7649086

חופית גולדנזון בימים ד',ה'

טלפון: 09-7649090 

פקס:  09-7649086 

 

חדר מצב מחלקת השרון:

קטינים המתגוררים מרח' הגליל מערבה

קרן צור דאדי בימים א-ה

טלפון: 09-7640326 , 7640300

 


 

הדפסשלח לחבר
חדש שירות 106 גם בדיגיטלי
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד