אתר עירית כפר-סבא במקום השני במתן גישה לתושבים למידע חיוני אודות שירותי העירייה ופעילותה
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

אתר עירית כפר-סבא במקום השני במתן גישה לתושבים למידע חיוני אודות שירותי העירייה ופעילותה

לפי מחקר שפורסם בעיתון ג'רוזלם פוסט, אתר עיריית כפר-סבא נמצא במקום השני בארץ, אחרי אתר עיריית ירושלים, בהיקף במידע המפורט שהוא מציג לתושבי העיר.
28/04/2010
אתר עירית כפר-סבא במקום השני במתן גישה לתושבים למידע חיוני אודות שירותי העירייה ופעילותה

בכתבה שפורסמה בעיתון השבוע, פורסם מחקר שנעשה אודות מידע שירותי לתושבי הערים באמצעות האתר העירוני של כל עירייה. במחקר נבדקו 28 רשויות וביניהן כפר-סבא. המחקר בחן באמצעות 33 קריטריונים את המידע התפרסם באתר ונמצא שכמעט חצי מהרשויות לא עונה על מינימום דרישות החוק לפרסום מידע שירותי עבור התושב.  

 

עוד במחקר נמצא כי רק 54% מאתרי הרשויות שנבדקו פרסמו את התקציב השנתי ופחות מכך את דוחות הביקורת של העירייה. הקריטריונים שנבחנו מדדו בין היתר פרסום של מספרי טלפון חשובים, מבחני בדיקות איכות מים וכדומה.  

 

בראש הרשימה ממוקמת ירושלים שקיבלה ציון גבוה של 90 ולאחריה, כפר-סבא ואשדוד עם ציון 84. 

  

האתר העירוני של עיריית כפר סבא כולל מידע מפורט ומתעדכן באופן יומיומי ושוטף. כחלק מהמדיניות של ראש העיר, יהודה בן-חמו, לשיפור השירות עבור האזרח ומתוך פתיחות ושקיפות, העירייה מעדכנת דוחות, פרוטוקולים מישיבות המועצה, עדכונים שוטפים, מיזמים, מספרי טלפון חשובים, הנחיות, מדידות ובדיקות ועוד.

 

כעיר שמקדמת את תחום איכות הסביבה ומבצעת מהלכים לקידום כפר-סבא כעיר ירוקה, בריאה ובת-קיימא, עיריית כפר-סבא פועלת בשקיפות מלאה בתחום ומהווה את אחת הערים המתקדמות ביותר בארץ בתחום זה. לאחרונה עלה באתר העירייה אינדקס "שקיפות סביבתית" , בו ניתן למצוא נתונים רבים בתחומים הבאים: פסולת, איכות המים, איכות האוויר, אנטנות סלולאריות ומפגעים סביבתיים.

 

יהודה בן-חמו, ראש העיר: "כפר-סבא ידועה כאחת הערים הירוקות ביותר בישראל. נציגים מערים רבות מגיעים לעיר על מנת להתרשם מהעשייה המבורכת הרבה בתחום וללמוד כיצד ליישם את עקרונות השמירה על סביבה. המידע שעולה ויעלה באתר מתווסף למידע הרב שכבר מתפרסם באופן קבוע ואשר מספק תמונה רחבה ומקיפה של הפעילות העירונית בכלל ולמען הסביבה בפרט. הגורמים המקצועיים בעירייה מבצעים את עבודתם על הצד הטוב ביותר לטובת שדרוגו של האתר העירוני במסגרת הרחבת השירותים לתושב."  

 

  הכתבה בעיתון ג'רוזלם פוסט מיום 27/04/2010 (pdf)
הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד