מפגש מפקדי יחידות מתנדבי המשטרה
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

מפגש מפקדי יחידות מתנדבי המשטרה

מפקדי יחידות מתנדבים במשטרה קיבלו כלים ביצועיים על מנת לחזק ולמקסם את הקשר עם המתנדבים.
5/06/2014
מפגש מפקדי יחידות מתנדבי המשטרה (הגדל תמונה)
  • במשטרת כפר סבא פעילים כ-400 מתנדבים אשר מסייעים באופן משמעותי לכוחות האכיפה למען חיזוק הביטחון בעיר מדי . על כן ישנה חשיבות עצומה בהענקת כלים ליחידות השונות, בגיוס, ניהול ושימור המתנדבים ובהובלתם לעשייה משמעותית.
  • תחזוק וניהול מתנדבים לאורך זמן, הנעה לעשייה חיובית- אלו הם חלק מהנושאים שעלו במפגש לימודי משותף בין נציגי תכנית 'עיר ללא אלימות' בעיר לבין מפקדי וסגני יחידות המתנדבים של משטרת כפר סבא.

כ-20 מפקדי וסגני יחידות המתנדבים השונות של משטרת כפר סבא נפגשו למפגש מעשיר ומלמד בנושא תחזוק וניהול מתנדבים. במפגש נכחו מפקד העיר, קצין מתנדבים, קצינת מנהלה, מנהלת וצוות תכנית "עיר ללא אלימות", מפקדי וסגני יחידת האופניים, יחידת הג'יפים, יחידת פע"ר, יחידת הית"מ, יחידת המתמי"ד, המשמר האזרחי, סיירת ההורים וצוות דגן. המפגש הועבר בהנחייתה של מאיה סריג, רכזת המטה הארצי של תכנית "עיר ללא אלימות".  במשטרת כפר סבא פעילים כ-400 מתנדבים אשר מסייעים באופן משמעותי לכוחות האכיפה למען חיזוק הביטחון בעיר מדי . על כן ישנה חשיבות עצומה בהענקת כלים ליחידות השונות, בגיוס, ניהול ושימור המתנדבים ובהובלתם לעשייה משמעותית.
המפגש נפתח בדברי ברכה מפי שירלי זלצר, מנהלת תכנית "עיר ללא אלימות" אשר ביקשה להודות ולהוקיר את עשייתם הברוכה של מפקדי וסגני יחידות המתנדבים אשר מובילים ומנהלים באופן עצמאי את יחידותיהם ועושים זאת מתוך אהבה גדולה ובהרגשת שליחות. כל זאת למען ביטחון תושבי העיר ושמירה על איכות חייהם בכל שעות היום".
לאחר מכן, הועברה ההרצאה אשר עסקה בדרכים למיפוי צרכי היחידה, דרכי מיון וגיוס מתנדבים, תגמול ושימור מתנדבים. כמו כן, התנהל דיון פורה בין המשתתפים בו הוחלפו רעיונות והצעות לייעול ושיפור התנהלות היחידות.
ראש העיר יהודה בן חמו, אמר כי "העיר כפר סבא התברכה במתנדבים רבים ובאנשים שיש להם נכונות ורצון רב לתרום. אחת המטרות החשובות היא לשמר ולתחזק את כוח המתנדבים לאורך זמן וזוהי בהחלט משימה כבדת משקל. אני מודה למארגני האירוע ובעיקר למתנדבים הרבים, שמסייעים לעיריית כפר סבא ולמשטרת ישראל לשמור על הסדר הציבורי למען ביטחונם ואיכות חיי תושבי העיר". 
מפקד העיר, יורם כהן ציין כי "אחד האתגרים המורכבים ביותר אצל מפקד הוא הנעת אנשיו לביצוע המשימות בצורה הטובה ביותר. מטרתו של מפגש זה העוסק בפיתוח צוות למפקדי יחידות המתנדבים הינו להעניק כלים להתמודד עם אתגר זה".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד