שנת הצלחה עסקית לקהילת העסקים בכפר סבא
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

שנת הצלחה עסקית לקהילת העסקים בכפר סבא

בתאריך 25.11.14 תתקיים ועידה שנתית ראשונה של העסקים בכפר סבא.
30/09/2014

באירוע לעסקים קטנים שהתקיים בבר "ג'יימס" בתאריך 14/9/2014 בחצר השוק כפר סבא, השתתפו עשרות בעלי עסקים החברים במועדון העסקים הקטנים בכפר סבא.
לקראת השנה החדשה לפתיחת שנת העסקים הוזמנו בעלי העסקים להרמת כוסית במעמד ראש העיר מר יהודה בן חמו, ראשי מנהלת העסקים של החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא וחברת מועצת העיר ומחזיקת תיק העסקים הקטנים הגב' רביטל שלום עמר.
במהלך הערב, התקיים מפגש נטוורקינג לעסקים הקטנים בעיר, נוצרו קשרים עסקיים ושיתופי פעולה. כמו כן, התקיים מפגש עם יורם חטב- שחקן, במאי, יוצר ומאמן עסקי . חטב הדגיש את הדילמה בין ללכת עם האמת הפנימית של בעל המוצר לבין הגמישות הנדרשת מול קהל הלקוחות. כמו כן סיפר על הדרך האישית שלו כאשר התחיל כשחקן בבימות התיאטרון, המשיך כיו"ר איגוד השחקנים וכיצד התפתח בצורה אישית כאשר השלים לימודי מנהל עסקים וכיום הינו מאמן לעסקים.
בנוסף, הפתיע את המשתתפים ג'רמי , מייסד בר "ג'יימס"  בהופעה בלתי נשכחת כאשר עמד על שולחן הבר כשגולת הכותרת היתה הרצאת היכרות על הבירה הביתית של המבשלה.
דוד רובינשטיין בעל עסק קטן בתחומי הלמידה: "בהחלט יוזמה מבורכת, תורמת ומפרה. המיקום, האוירה, האירגון...כולם מעבר לציפיותינו. מצפים למפגשים הבאים".
אפרים אריאלי, בעל עסק בתחומי האנרגיה הסולארית: "היה מעניין מגבש ויכול לקדם את העסקים בכפר סבא".
ראש העיר יהודה בן חמו הזמין את בעלי העסקים הקטנים לקחת חלק בפעילות המועדון ואמר כי "מדובר ביוזמה מבורכת שמטרתה לאגד את בעלי העסקים הקטנים בעיר במטרה להעניק להם הכשרות לקידום בתי העסק שלהם. העסקים הקטנים הם אלו שמהווים את עמוד השדרה של המשק ושל העיר כפר סבא. במסגרת המועדון והרצון של העירייה להטמעת ערך סביבה עסקית מעודדת צמיחה יערכו פעילויות רבות, המקדמות יוזמות וחדשנות על מנת ליצור ולייצר סביבה תומכת לעסקים הקטנים בעיר".
רביטל שלום מחזיקת תיק העסקים הקטנים במועצת העיר "מפגשים כאלה מעניקים חשיפה לבעלי העסק . קהילת העסקים נבנתה תוך מספר חודשים ומונה כיום עשרות בעלי עסקים כאשר תמהיל המשתתפים מגוון. לבעלי העסקים אני מאחלת שנה טובה ומתוקה והצלחה בעסקים ותשריינו את ה- 25.11.2014 , בתאריך זה תתקיים ועידה שנתית ראשונה של העסקים בכפר סבא בה ישתתפו ממיטב הגופים במשק, מנכ"לים, נציגי השדולה לעסקים קטנים בכנסת והסוכנות לעסקים קטנים של משרד הכלכלה. לרישום ניתן לפנות במייל ל- revital.sha87@gmail.com".

 

◄◄ להרשמה לועידת העסקים כפר-סבא

 

◄◄ לצפייה בתכנית הכנס

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד