ממגמת המוסיקה בתיכון גלילי יגיע הכוכב הנולד הבא...
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ממגמת המוסיקה בתיכון גלילי יגיע הכוכב הנולד הבא...

19/05/2015
ממגמת המוסיקה בתיכון גלילי יגיע הכוכב הנולד הבא... (הגדל תמונה)


תלמידים רבים, מורים והורים גדשו את היכל התרבות העירוני וצפו בהתלהבות רבה בערב המסורתי של מגמת המוסיקה של תיכון גלילי. הערב המרגש סיכם שנת פעילות ענפה ופורייה שכללה לימודים לצד פעילויות העשרה, סדנאות, מופעים באירועים ובטקסים עירוניים.
המופע ארך כשלוש שעות וכלל קטעי פופ-רוק  ,מוסיקה קלאסית , ג'אז, אופרה, שירים ישראלים וקטעי נגינה מרגשים. המופע הופק על ידי התלמידים בסיועם של מורי המגמה. ההפקה שילבה שירה בסגנונות שונים- סולו, צמדים, הרכבים ושירה ווקאלית וכן נגינה בהרכבים של כלי הקשה, כלי פריטה וכלי נשיפה.  הקטעים הוגשו על ידי תלמידים מהמגמה וכן תלמידים מוכשרים נוספים שהצטרפו אליהם. בנוסף היו קטעים שהוגשו על ידי מורי המגמה והתלמידים בצוותא . הרבה אהבה ואנרגיות טובות מילאו את אולם היכל התרבות המחודש
ראש העיר יהודה בן חמו, "תלמידי מגמת המוסיקה של תיכון גלילי הם תלמידים מוכשרים מעין כמוהם. אני בטוח שאחרי 3 שנים של לימוד אינטנסיבי במגמה הם יוכלו לייצג את עירנו בכבוד בכל מקום אליו יגיעו"
יעל מטלון מנהלת בית הספר, "תלמידי מגמת המוסיקה  שלנו מקבלים מקום מרכזי ומשמעותי בבית הספר.  זו מגמה שמאפשרת לתלמידיה לשזור את הצליל והמנגינה הייחודיים שלהם במארג העשייה הבית ספרית. והצליל מיוחד ומרגש".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד