פסטיבל "טנגו כפר סבא - רוקדים בלבן"
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

פסטיבל "טנגו כפר סבא - רוקדים בלבן"

28/05/2015
פסטיבל "טנגו כפר סבא - רוקדים בלבן" (הגדל תמונה)
מאות תושבים ורקדנים מכל הארץ צבעו את העיר בלבן ולקחו חלק באירועי "טנגו כפר סבא- רוקדים לבן" פסטיבל ייחודי ומקורי שהוקדש כולו למחול ישראלי והתקיים בעיר בחג השבועות זו השנה השנייה ברציפות.  במסגרת הפסטיבל נהנו המשתתפים ממגוון הופעות מחול מקצועיות, זמרים אורחים, הרקדות והפעלות לילדים, לנוער ולמבוגרים, סדנאות ועוד. 
בין השאר התקיים מופע מרכזי בהיכל התרבות  של מיטב להקות המחול בכפר סבא בהשתתפות דני יוחטמן, יאיר ורדיגר, ואנה אהרונוב. עוד לקחו חלק במופע נגני קונסרבטוריון כפר סבא, רקדני בית הספר למחול של שולמית, סטודיו LIFE, סטודיו LETS DANCE, סטודיו דנה, סטודיו שייפ וכן הלהקות האורחות: להקת הבלט הגאורגי  ופרויקט ריקודי בטן.
שיאו של הפסטיבל היה  מופע מחול ענק בהנחיית עינת שרוף וסגיב כהן ובהשתתפות להקות המחול מכל הארץ- ירושלים, פ"ת, רמת השרון, גבעתיים, כ"ס, כרמיאל, פרדס חנה, משגב, חיפה, נתניה, רחובות, חדרה של מיטב הכוריאוגרפים: בארי אבידן, דדו קראוס, דגנית רום, אלרון ראובני, ליאור תבורי, טמז, אסנת בריידמן, עינת לאור, שוקי הופמן, רועי כבירי, איציק כהן,
בנוסף התקיימו ברחבי העיר הרקדות המוניות עם מיטב המרקידים מכל הארץ.
הפסטיבל שם דגש על חיבורם של ילדים ונוער למחול ולזמר ישראלי וזאת מתוך האמונה כי חיבורם של הילדים לעולם המחול הישראלי מגיל צעיר משלב ערכים חינוכיים וחברתיים חשובים ביותר, החל מהתרומה של המחול לילד עצמו, דרך הטמעת המורשת הישראלית באמצעות שירה וזמר עברי, ועד יצירת עולם בו נפגשים אנשים מכל שכבות האוכלוסייה.
ראש העיר יהודה בן חמו, "שמחתי לראות תושבים חובבי מחול ורקדנים מכל הארץ לבושים לבן ולוקחים חלק באירועי "טנגו כפר סבא- רוקדים בלבן", אשר עיקרו מוקדש למחול וליצירה הישראלית. מטרת האירוע היא להמשיך ולמתג את כפר סבא כעיר המחול של אזור השרון בפרט והארץ בכלל ולנוכח המשתתפים הרבים, אני מאמין כי הצלחנו להשיג את מטרתנו . ברצוני להודות לגדי ביטון שהפיק את כל הפסטיבל והביא לכפר סבא את הבשורה של ריקודי העם".
הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד