ראש העיר העניק מגני הוקרה לקבוצות האלופות מהפועל כפר סבא בכדורסל
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ראש העיר העניק מגני הוקרה לקבוצות האלופות מהפועל כפר סבא בכדורסל

24/06/2015
ראש העיר העניק מגני הוקרה לקבוצות האלופות מהפועל כפר סבא בכדורסל (הגדל תמונה)
מפגש הוקרה חגיגי התקיים בלשכת ראש העיר יהודה בן חמו במהלכו קיבלו 3 קבוצות מהפועל כפר סבא בכדורגל מגני הוקרה על הישגיהם הספורטיביים לאורך השנה. בטקס לקחו חלק  צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העיר, רון קוגמן, סמנכ"ל שירות וקהילה, שאול מיטלברג, מנהל רשות הספורט, בני חזן , מנכ"ל מועדון הפועל כפר סבא בכדורסל, מאמני הקבוצות: יניב פילו, רועי ששון, יונתן זמרי, ברק כהן ושחקני קבוצת ילדים א', קבוצת נערים א' וקבוצת נערים ב'. קבוצת כיתות ז' שזכתה באליפות מחוזית, קבוצת כיתות ח', שזכתה באליפות בליגה לאומית לילדים וגם העפילה לגמר גביע המדינה וקבוצת כיתות י' שזכו באליפות ליגה לאומית לנערים. מועדון הכדורסל הפועל בני כפר סבא הוא מועדון ותיק שפועל למעלה מ-25 שנים. הוא הגדול בשרון ובין הגדולים בארץ, וכולל 1500 ילדים ובני נוער מכפר סבא  ומיישובי הסביבה.
ראש העיר יהודה בן חמו העניק את מגני ההוקרה לשחקנים ואמר כי, "במועדון אתם מפתחים לא רק את הכושר הגופני ואת טכניקות המשחק אלא גם רוח ספורטיבית, משמעת עצמית ועבודת צוות. ההישגים אליהם הגעתם מעידים על נחישות והתמדה, ואין לי ספק כי תכונות אלה יביאו את הקבוצות וגם את חלקכם כיחידים להישגים גדולים נוספים בעתיד. אני רוצה להודות גם לחברי הנהלת העיר המעורבים אישית בתחום הספורט, למ"מ וסגן ראש העיר צביקה צרפתי ולסמנכ"ל העירייה רון קוגמן, וכן למנהל רשות הספורט העירונית שאול מיטלברג וצוותו על הליווי והתמיכה במועדון. אני מודה לכולכם על העשייה ובטוח שיחד נמשיך להגשים חלומות".
בני חזן , מנכ"ל מועדון הפועל כפר סבא בכדורסל, "מדובר במועדון הספורט הכי גדול בעיר שנותן לשחקנים מעטפת של ערכיות, חינוך ודרך ארץ יחד עם חינוך למצוינות והישגים".
הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד