תלמידי שז"ר זכו במקום השלישי באולימפיאדת הרובוטיקה בטכניון
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

תלמידי שז"ר זכו במקום השלישי באולימפיאדת הרובוטיקה בטכניון

9/07/2015
תלמידי שז"ר זכו במקום השלישי באולימפיאדת הרובוטיקה בטכניון (הגדל תמונה)

תלמידי כיתה ז' בחט"ב שז"ר- עידו בביש, יוגב ברק ספקטורוביץ ושליו סרנגה, העפילו למקום השלישי המחוזי באולימפיאדת הרובוטיקה שהתקיימה בטכניון בחיפה. האולימפיאדה היוותה המהווה יום שיא לפרויקט הרובוטיקה שמפעיל בחטיבות הביניים מדור בתי תלמיד שבאגף התרבות בשיתוף עמותת "וויטק" והטכניון.  התוכנית מיועדת לתלמידים בעלי הישגים לימודיים גבוהים במתמטיקה ומטרותיה: פיתוח חשיבה ביקורתית, הקניית מיומנויות למידה, הקניית ערכים כמו שיתוף פעולה ועבודת צוות, כל זאת באמצעות חשיפה לעולם הרובוטיקה, האלקטרוניקה והמחשב. במהלך תחרות הגמר, אליה הגיעו מאות תלמידים מכל רחבי הארץ , התבקשו התלמידים לתכנת רובוט קירובו לנסיעה על כביש חכם תוך מתן חצייה בטוחה של רובוט נוסף בזמן הקצר ביותר. בנוסף, התבקשו לענות על שאלון טריוויה שכלל חומר לימודי בו עסקו במהלך השנה. צוות חטיבת שז"ר שכלל את עידו בביש, יוגב ברק ספקטורוביץ ושליו סרנגה, שלושתם משכבת כיתות ז', העפיל למקום השלישי המחוזי מתוך 40 חטיבות ביניים. הילדים קיבלו גביע לביה"ס, מדליות ותעודות אישיות וכמובן-הרבה כבוד.
ראש העיר יהודה בן חמו, "אני גאה מאד בתלמידי חט"ב שז"ר עידו, יוגב  ושליו  שהגיעו להישגים מרשימים באולימפיאדת הרובוטיקה.  אני מקווה כי במהלך השנה הם רכשו כלים שיאפשרו להם חשיבה יצירתית מחוץ לקופסא  ומאחל להם בהצלחה רבה גם בהמשך. אני גם מברך את גורמי המקצוע במדור בתי התלמיד על הפעלת תכניות חינוכיות וערכיות  מהדרגה הראשונה".
רותי דותן, מנהלת מדור בתי תלמיד ורינת נונה, רכזת הפרויקט: "אנו רואות חשיבות עליונה בטיפוח ערכי המצוינות ובמימוש הפוטנציאל האישי בכלל ובתחומי המדע והטכנולוגיה בפרט. הילדים הזוכים התחרו כצוות וזוהי אחת ממטרות התוכנית: הקניית ערכים של שיתוף ועבודת צוות. אין ספק כי ערכים אלה ימשיכו וילוו אותם בהמשך דרכם".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד