תלמידי ביה"ס הממ"ד 'שילה' שימשו שליחי מצווה
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

תלמידי ביה"ס הממ"ד 'שילה' שימשו שליחי מצווה

9/07/2015
תלמידי ביה"ס הממ"ד 'שילה' שימשו שליחי מצווה (הגדל תמונה)

חברי מועצת תלמידים בבי"ס הממ"ד 'שילה' בכפר סבא שימשו כשליחי מצווה של חבריהם בבית הספר היהודי CTA  בקולומבוס אוהיו. הילדים מחו"ל הכינו מגבות עם ברכות "רפואה שלמה" וחברי מועצת התלמידים של ביה"ס 'שילה' העבירו אותם לדיירי בית אבות בכפר סבא. הפרויקט המשותף התקיים  במסגרת קשרי השותפות בין בית הספר הממ"ד 'שילה' בכפר סבא  לבית הספר היהודי  CTA   שבקולומובוס באוהיו.  בין בתי הספר מתקיימים  לאורך השנה קשרים שונים סאמצעות חליפת מכתבים, שיתוף בתכנים הנלמדים כגון: שנת השמיטה, שבת ועוד. גם ביום האחדות שצוין השנה לראשונה התקיים שיתוף פעולה בין  2 המסגרות שכן אחדות משמע חוצה מגזרים, וגם גבולות גאוגרפיים. בשבוע שלפני סוף שנה"ל הגיע לביקור בביה"ס 'שילה' מר דרור קראוני מנהל תכניות הלימוד היהודיות, הביא תעודות השתתפות לכל התלמידים שהשתתפו בתחרות ציורי השבת וכמובן פרסים לחמשת הזוכים.
בנוסף, התלמידים קבלו מכתבים אישיים מחבריהם שמעבר לים בהם שתפו אותם בחוויות שחוו במהלך שנה"ל החולפת.
ראש העיר יהודה בן חמו אמר כי, "מדובר במיזם מבורך שמטרתו ללכד את השורות ולאחד בין ילדים מישראל וילדי הקהילה היהודית בגולה. זרעי הידידות  אנו זורעים היום יצמיחו בעוד שני פירות של אחדות וקירוב לבבות. אני מברך את שולמית בלפר מנהלת בית הספר ואת הצוות החינוכי על עשייה הרבה ופורייה במהלך כל השנה". 
מנהלת בית הספר שולמית בלפר, "התלמידים מקיימים קשר שבבסיסו יש לימוד משותף ועשיה יהודית ערכית. אין ספק שזה מחזק את הזהות היהודית ציונית של תלמידי שילה ותלמידי CTA."

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד