תלמידי בית הספר הירוק סיימו את שנת הלימודים במופע מחווה ללהקת כוורת
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

תלמידי בית הספר הירוק סיימו את שנת הלימודים במופע מחווה ללהקת כוורת

אלון אולארצי'ק חבר הלהקה הגיע לברך ולשיר.
9/07/2015
תלמידי בית הספר הירוק סיימו את שנת הלימודים במופע מחווה ללהקת כוורת (הגדל תמונה)

כמידי שנה נוהגים כל 750 תלמידי בית הספר הירוק, ההורים ואנשי הצוות החינוכי בבית הספר להתכנס יחד לאירוע סיום שנת הלימודים במסיבה כלל בית ספרית. 
השנה החליטו לקיים אירוע שכולו מחווה ללהקת כוורת המיתולוגית ולשיריה המקוריים.
במהלך מספר חודשים למדו התלמידים על המורים ועל השירים, והכינו חגיגה שכולו זמר וצליל. על מנת לתת לכל ילד את התחושה שהוא כוכב ליום אחד לקחו חלק במופע כל תלמידי בית הספר ללא יוצא מן הנכלל – חלקם בריקוד, תנועה וחלקם בשירי ובמערכונים.
השנה לכבוד האירוע הוזמן לחגיגה גם אלון אולארצ'יק  שהוא חלק בלתי נפרד מהלהקה. מול אולם מלא של הורים ותלמידים ברך אולארצ'י'ק את הנוכחים  ובעיקר סיפר כי הוא מתרגש מאד מהעובדה שהתלמידים הצעירים מכירים בעל פה את מילות השירים של להקת כוורת.  יש לציין כי מדובר במסורת בית ספרית של ממש וכי בשנה שעברה התקיים ערב מחווה ליורם טהרלב, שהגיע אף הוא לברך את ההורי והתלמידים.
ראש העיר יהודה בן חמו, "מדובר במחווה מקסימה ללהקה מיתולוגית אהובה. אני בהחלט מברך על היוזמה של בית הספר, שמהווה מוקד לעשייה חינוכית מהמעלה הראשונה ומקור השראה לכולנו. אני מודה למנהלת בית הספר עליזה סוקול על היוזמה ומאחל לצוות החינוכי, להורים ולתלמידים חופש נעים של שירה וצליל".
עליזה סוקול מנהלת בית הספר הירוק, "את שלל הפעילות השנה בחרנו לחתום בערב מחווה ללהקת כוורת. אני מאמינה ובערך המוסף שיישאר לדור הצעיר מעיסוקם בפועלה של הלהקה שהביאה הרבה להוויה הישראלית. אני מודה לאלון אולארצ'יק, חבר הלהקה ויוצר מוכשר ואהוב בזכות עצמו, על שכיבדת אותנו בנוכחותו".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד