החלה בנייתו של בית הספר יסודי וחדש בשכונה 60
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

החלה בנייתו של בית הספר יסודי וחדש בשכונה 60

12/07/2015
החלה בנייתו של בית הספר יסודי וחדש בשכונה 60 (הגדל תמונה)

בנוסף, בימים אלה נבנית קומה נוספת וכיתות לימוד בביה"ס "סאלד"  ויתווספו כיתות לימוד ומתבצעות עבודות הגדלת מספר הכיתות גם בביה"ס הצומח בשכונת האוניברסיטה.

אגף ההנדסה בעיריית כפר סבא יחל בימים אלה בבנייה של בית הספר החדש בשכונה 60. הבנייה בבית הספר עתידה לכלול  בשלב הראשון 12 כיתות אם, אולם ספורט, מגרשי ספורט פתוחים וחניון צמוד לרווחת המשתמשים. בימים אלה נשלמות עבודות ההכנה והתיאומים האחרונים לפני הכניסה הסופית לביצוע. התקציב המיועד לבניית בית הספר הינו כ- 30 מיליון ₪ ועל פי התכנון יושלמו עבודות בניית בית הספר לקראת חודש ספטמבר 2016.  את תכנון המבנה מוביל האדריכל ערן זילברמן בית הספר יבנה על פי תקן ירוק חדשני, ששם דגש על חסכון באנרגיה, מים ושמירה על איכות הסביבה.
במקביל, תחל בקרוב גם בנייה מאסיבית בבית הספר הצומח בשכונת האוניברסיטה במטרה להגדיל את מספר הכיתות מ- 12 כיתות  ל- 18 כיתות. זאת מתוך חשיבה לתת מענה הוליסטי והפיכתו של בית הספר למרכז קהילתי שכונתי, שישרת את אוכלוסיית השכונה במהלך שעות אחר הצהריים.
פרויקט נוסף שנמצא בביצוע בימים אלה הינו שדרוגו המקיף של בית הספר "סאלד", הממוקם ברחוב אז"ר, שיעבור במהלך החודשים הקרובים הרחבה ושדרוג אינטנסיבי. במסגרת השיפוץ תיבנה קומה נוספת לבניין, יתווספו כיתות לימוד  וכך יעלה מספר הכיתות בבית הספר ל- 14 כיתות לימוד, יבנו חדרי טיפולים , מעלית ועוד. פרויקט רחב היקף אחר הינו שיפוץ מבנה ביה"ס הוותיק, שנמצא במתחם אונים ואשר שימש עד לפני מספר שנים כביה"ס של רשת עמל. השיפוץ יכלול בשלב ראשון תוספת של 8 כיתות אם וחדרי ספח ובהמשך יתווספו כיתות אם נוספות על פי הצרכים.
ראש העיר יהודה בן חמו, "העלייה הדמוגרפית בכפר סבא והתוספת של תלמידים רבים שייכנסו למערכת החינוך העירונית במהלך השנים הקרובות מחייבת היערכות מקיפה בכל הקשור לבנייה  חדשה והרחבה של מוסדות החינוך בעיר. ואני שמח ונרגש כי התוכניות קורמות עור וגידים ויוצאות לפועל.  אני מאחל לכולנו  שנה של עשייה ובנייה לרווחת כלל התושבים".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד