התזמורת הייצוגית של כפר סבא זכתה במקום הראשון בתחרות היוקרתית לתזמורות באוסטריה
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

התזמורת הייצוגית של כפר סבא זכתה במקום הראשון בתחרות היוקרתית לתזמורות באוסטריה

21/07/2015
התזמורת הייצוגית של כפר סבא זכתה במקום הראשון בתחרות היוקרתית לתזמורות באוסטריה (הגדל תמונה)

62 חברי התזמורת הייצוגית של כפר סבא בניצוחו של מנהל הקונסבטוריון עפר עין הבר, הביאו כבוד וגאווה לעיר לאחר שזכו במקום הראשון בתחרות הבינלאומית לתזמורות צעירות בשלמדינג אוסטריה. לתחרות שנחשבת יוקרתית וחשובה הגיעו תזמורות מכל העולם בין השאר מטייוואן, בלגיה, גרמניה, דנמרק, קנדה, אוסטריה, איטליה ועוד. התחרות הינה חלק מסיור הופעות מוצלח של התזמורת באוסטריה ובסלובקיה. חברי התזמורת הייצוגית הינם בני נוער בגילאי 14-18 מכל בתי הספר בעיר. חלק מההצלחה בסיור נזקף לזכות צוות מסור כשבראש המשלחת עמד מנהל אגף התרבות ומנכ"ל החברה לתרבות הפנאי יאיר משיח.
יש לציין כי הקונסרבטוריון הינו גאווה גדולה לעיר כפר סבא. הוא משמש כבית חם ליותר מ-300 תלמידים שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם המוזיקה, ומטפח יוצרים ואמנים הממשיכים בגאווה גדולה בתזמורות סימפוניות, בתזמורת הפילהרמונית הישראלית ובתזמורות בכל העולם.
ראש העיר יהודה בן חמו ברך את נגני התזמורת ואמר כי, "כפר סבא כולה גאה ושמחה על הזכייה בתחרות הבינלאומית החשובה הזאת. כעיר השומרת על צביונה בתחומי התרבות, המוזיקה, התאטרון והאומנות, אנו מחדירים את האהבה למוזיקה כבר מגיל צעיר ונותנים ליצירה מקום חשוב בסדר היום הקהילתי. אנו משקיעים בחינוך לאומנות ולתרבות בחוגים בבתי הנוער והקהילה, בחינוך מוזיקלי בבתי הספר, בפסטיבלים עירוניים כמו פסטיבל הנושפים וגולת הכותרת היא הקונסרבטוריון העירוני שלנו. אני מאחל לכם, ילדים יקרים, להמשיך לעסוק במוזיקה, לטפח את הכישרון הטמון בכם ולהגיע להישגים נפלאים. אך לא פחות מכך, אני מקווה שתיהנו מהדרך ומהחוויה עצמה. אני רוצה להודות ליאיר משיח מנהל אגף תרבות, לעופר עין הבר מנהל הקונסרבטוריון ולצוות הקונסרבטוריון על העבודה החינוכית לאורך השנה, ולכם ההורים על התמיכה בעשייה החינוכית".
עפר עין הבר מנהל הקונסבטוריון העירוני, "ההצלחה היא פרי העבודה המסורה והקפדנית של כל המורים והמנצחים בקונסבטוריון.  אנו גאים ושמחים בילדי התזמורת בפרט ותלמידי הקונסרבטוריון בכלל".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד