החלה בנייתו של בית ספר חדש בשכונה הירוקה 80
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

החלה בנייתו של בית ספר חדש בשכונה הירוקה 80

21/07/2015

בימים אלו החלה עיריית כפר סבא באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא בבנייתו של בית הספר 80 ב' הממוקם במפגש הרחובות ספיר-אנגל בשכונה 80.
בית הספר הינו בית ספר יסודי והוא השני שנבנה בשכונה 80  במהלך השנתיים האחרונות. בית הספר החדש מצטרף  לבית הספר הירוק בשכונה 60 ולבית הספר הנוסף בשכונה 60 שבנייתו החלה זה עתה. אדריכל הפרויקט הוא אבי ליוואי ממשרד ליוואי-דבוריינסקי. על פי התוכנית מבוצע בימים אלה שלב א' של הפרויקט במסגרתו נבנים- מבנה מנהלה, 12 כיתות אם, ספריה, כיתות פרטניות, שירותים , מרחבים מוגנים וחצר רחבת ידיים הכוללת מתקנים שונים.  בנוסף יבנה אולם ספורט שיכלול במפלס עליון גם אולם התעמלות קרקע. בשלב ב' יבנו בבית הספר  6 כיתות נוספות ומגרשי ספורט חיצוניים. שלב א' צפוי להסתיים עד האכלוס בתאריך ספטמבר 2016.
בניית בית הספר היא חלק ממתן מענה הולם לתושבי השכונות. בית הספר ישמש מעבר ללימודי הבוקר גם לשירותי קהילה כגון חוגים הפעלות ועוד.
פרויקט נוסף שנמצא בימים אלה בביצוע של החברה הכלכלית הינו שיפוץ מבנה ביה"ס הוותיק, שנמצא במתחם אונים בצד רחוב אז"ר ואשר שימש עד לפני מספר שנים כביה"ס של רשת עמל. בית הספר ישמש כחטיבת ביניים. השיפוץ יכלול בשלב ראשון תוספת של 14 כיתות אם וחדרי ספח ובהמשך יתווספו כיתות אם נוספות על פי הצרכים.
יהודה בן חמו ראש העיר, "הבנייה של בתי ספר חדשים ברחבי העיר הינה תוצאה ישירה של הגירה החיובית רחבת היקף של תושבים חדשים לכפר סבא במהלך השנים האחרונות. אנו מחויבים להעניק לתושבינו שירות ברמה גבוהה ביותר ולילדינו את החינוך הטוב ביותר ולכן אנו משקיעים בבנייתם של בתי ספר חדשים ובשיפוצם של בתי ספר קיימים.  אני מודה לגורמי המקצוע בחברה הכלכלית על קידום הפרויקט לרווחת ילדינו".  
אלעד קנדל מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא, "החברה הכלכלית רואה כזכות את משימת בניית בית הספר השני בשכונה 80. בית הספר יהיה השלישי שנבנה ע"י החברה בשנים האחרונות בשכונות הירוקות. בית הספר תוכנן בהתאם לסטנדרטים הגבוהים הנהוגים במוסדות חינוך שנבנו בשנים האחרונות בעיר. בית הספר ישמש גם את הקהילה בשעות אחר הצהריים".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד