"דור 3"- הפקה ישראלית נוספת צולמה השבוע בכפר סבא
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

"דור 3"- הפקה ישראלית נוספת צולמה השבוע בכפר סבא

28/07/2015

כפר סבא הופכת לעיר הקולנוע במלוא מובן והשבוע צולם בה סרט ישראלי חדש בשם "דור 3"  של חברת טרנספקס הפקות בע"מ, שאחראית על סרטים וסדרות כגון- חתונה מאוחרת, החברים של נאור, אור ועממיות.   הסרט צולם במבנה הדו קומתי באונים, שהפך לאתר מבוקש לחברות הפקה מכל הארץ.  הסרט מספר את סיפורו של יהושע, ניצול שואה בן ה80, מגלה בוקר אחד שעל גג ביתו, בית דו- משפחתי, הותקנה אנטנה סלולארית. מתברר ששכנו השכיר את החצי שלו בגג המשותף לחברות הסלולר ! יהושע חש שנעשה לו עוול נוראי, הוא מאמין שכל תחלואיו וכאביו הרבים הם בגלל הקרינה מהאנטנות, הוא מתחיל לחוש באובססיביות את הקרינה בכל מקום, ומפתח הפרעה רודפנית שהולכת ומחמירה. הוא יוצא למלחמת עולם בשכנו המנוול. אל תוך המערבולת הזאת נסחפים בעל כורחם אשתו שרה ושלושת בניו הבוגרים. המשבר חושף את הבעיות האישיות אצל כל אחד מבניו ומאלץ אותם להתמודד עם צלו של אביהם. ביום הצילום השתתפו מרבית כוכבי הסרט בהם: גילה אלמגור, אלכס פלג, ישי גולן, דניאל גל ועוד.
הפקה חדשה זו מצטרפת לשלל הפקות של סרטים וסדרות שצולמו בעיר במהלך השנה האחרונה וביניהם-  ההפקה הבינלאומית של רשת "פוקס", שצולמה בכפר סבא לפני כחצי שנה,  הסרט "L'APACHE" של הבמאי המפורסם פסקל אלבה, שנחשב לכוכב עולה של ממש בצרפת,  סדרה חדשה בשם 'נופלות על הרגליים', דרמה קומית בכיכובן של שני כהן ('ארץ נהדרת') ומילי אביטל. הסדרה 'השוטר הטוב' בכיכובו של יובל סמו, הסדרה 'תא גורדין'  בכיכובם של רן דנקר ומוני מושונוב, הסדרה 'שקופים', סדרה של ערוץ ניקולודיון, שתי הפקות סטודנטים מטעם סם שפיגל - ביה"ס לקולנוע וטלביזיה בירושלים וסרט של המדרשה לאומנות בית ברל, פרסומות שונות ועוד. על הפרק עוד מספר גדול של הפקות, שעתידות להצטלם בכפר סבא בחודשים הקרובים.   
כחלק מהמיזם הקולנועי בעיר נפתח גם מתחם "דרייב אין כפר סבא" לרווחת כל חובבי הקולנוע. מדובר במתחם דרייב אין ומתחם חוף ים צמוד. הדרייב- אין ממוקם כשתי דקות מצומת רעננה כפר סבא צפון ועתיד למשוך צופים מכל הארץ. במתחם הדרייב -אין מותקנות רמפות מיוחדות שיוצרות הגבהה שמאפשרות לצופים בתוך הרכבים זוויות ראייה מצוינות  למסך ענק בגודל של 17 מטר על 10 מטר שהותקן לרווחת קהל הצופים. במקביל הושקה גם אפליקציה ייעודית באמצעותה יוכלו הצופים להזמין מזון ושתייה ולקבלם ע"י מלצרים שיעברו בין הרכבים.
ראש העיר יהודה בן חמו, "כפר סבא צועדת בצעדי ענק לקראת הפיכתה לעיר הסרטים- עיר שמעודדת יצירה ישראלית ומטפחת את תחום הקולנוע. אני שמח שעוד ועוד הפקות בוחרות בעירנו על מנת לצלם את הסרטים והסדרות שלהם, דבר מכניסה כסף לקופת העירייה וממתג את העיר כמובילה בתחום התרבות. אני מודה לחברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא על היוזמות המבורכות ומזמין את התושבים ליהנות מסרטים איכותיים באווירה אחרת בדרייב אין שלנו בכפר סבא".
אלעד קנדל מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא, "אני גאה על הגעתן של הפקות איכותיות לכפר סבא ומקווה כי בעקבותיהן יבואו עוד רבות נוספות. אנו מקדמים כל יוזמה כזאת בברכה ונשמח לסייע בכל דרך לכל מי שיחפוץ בכך".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד