אנסמבל גלרון אירח את שלמה גרוניך
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

אנסמבל גלרון אירח את שלמה גרוניך

המופע "אחרי הכל" התקיים בשבוע שעבר באודיטוריום בית ספיר ונחל הצלחה גדולה.
17/08/2015
אנסמבל גלרון אירח את שלמה גרוניך (הגדל תמונה)

מקהלת "גלרון" המקהלה הייצוגית של כפר סבא בניהולו המוזיקלי של דורון בן-עמי הופיעה במוצ"ש האחרון ביחד עם המוזיקאי שלמה גרוניך. האולם היה מלא והמופע זכה לשבחים רבים ולתשואות רבות של הקהל. לאחר המופע שלמה גרוניך מסר כי ברצונו להמשיך את הקשר עם אנסמבל גלרון ואף להקליט ביחד. שיתוף הפעולה עם שלמה גרוניך היה מרתק ומאתגר עבור האנסמבל. לדברי דורון בן-עמי "התהליך שעבר האנסמבל לקראת הפרויקט היה מרתק ומאתגר. חשוב ומבורך שכל אנסמבל פעיל יעלה כל תקופה מסוימת 'מופע שיא' בו הוא עצמו מהווה את העיקר וחושף בפני הקהל את ההתפתחויות המוזיקליות והבימתיות אותן חווה לאורך התקופה. מבחינתי, המופע הזה הוא עליית מדרגה, גם עבור האנסמבל וגם עבורי. לשיר עם שלמה גרוניך על אותה במה ולכתוב עיבודים לשיריו, בהם הוא עצמו משתלב הינם בגדר הגשמת חלום".
בין המברכים על המופיע המוצלח, המוזיקאי המוערך מרדכי שלף אשר ייסד את מקהלת רינת הלאומית, ניצח על מקהלות חשובות בישראל וניהל במשך 14 שנה את בית הספר לשירת מקהלה במכללת לוינסקי. במכתב מרגש שכתב למקהלה ציין: "אני מודה שבתחילה הייתה לי מן תחושה שהנה קמה עוד חבורת זמר. ואמש, כשכל השלושה – גרוניך, דורון והאנסמבל חברו יחדיו – התוצאה הייתה נפלאה. האנסמבל שידר יופי, חיוניות וחדוות שירה".
מקהלת "גלרון", הקרויה על שם ראש העיר בדימוס, זאב גלר, בניהולו המוזיקלי של דורון בן-עמי, פועלת בהרכבה הנוכחי כ-4 שנים, המקהלה מופיעה לפחות פעם אחת כל חודש ולעיתים אף יותר. הקבוצה התגבשה מהר, והמקהלה מאוד חברתית ומוזיקלית.
ראש העיר יהודה בן חמו אמר כי הוא גאה מאד במקהלה הייצוגית של כפר סבא "שמחתי לשמוע כי האירוע נחל הצלחה כה גדולה וריגש אנשים רבים מאוד. העיר כפר סבא מובילה בכל הקשור לתחום התרבות ומעניקה היצע רחב ומגוון של מופעי תרבות ומוזיקה לתושביה. אני מאחל עוד מופעים רבים ומוצלחים ושיתופי פעולה עם גדולי האומנים והמוזיקאים בארץ ובעולם".
אליזה רגב, מנהלת המקהלה מסרה כי: "כבוד גדול היה להנעים את הקהל ולקחת חלק במופע ייחודי עם המוזיקאי שלמה גרוניך. אני מודה על המשוב החיובי שקיבלנו מהמברכים ומאחלת למקהלה המשך מסע מוזיקלי מרתק".

 

צילום: נוקי שריר


 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד