שלושת המופלאים חזרו לכפר סבא עם מדליות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

שלושת המופלאים חזרו לכפר סבא עם מדליות

25/08/2015
שלושת המופלאים חזרו לכפר סבא עם מדליות (הגדל תמונה)

הספורטאים האלופים מיה הרץ, עדי מדמון וטל רוזנפלד ייצגו את ישראל בתחרות "הספיישל אולימפיקס", תחרות הספורט העולמית לספורטאים בעלי מוגבלויות וחזרו עם מדליות רבות.

ראש העיר יהודה בן חמו ערך קבלת פנים מיוחדת לספורטאים האלופים מיה הרץ, עדי מדמון וטל רוזנפלד, שחזרו זה מכבר מתחרות "הספיישל אולימפיקס", תחרות הספורט העולמית לספורטאים בעלי מוגבלויות. האירוע התקיים במעמד ראש העיר יהודה בן חמו, מ"מ וסגן ראש העיר צביקה צרפתי, רון קוגמן, סמנכ"ל שירות וקהילה, מנהל רשות הספורט, שאול מיטלברג , איציק יואל מנכ"ל מפעל המים ומשפחות הספורטאים.

מיה הרץ (בת 21) מכפר סבא זכתה במדליית זהב בענף אופני מרוץ כביש במקצה 10 ק"מ אופניים מרוץ כביש ובמדליית ארד בענף אופני מרוץ כביש במקצה 5 ק"מ.

עדי מדמון (בת 22) מכפר סבא המתאמנת באתלטיקה קלה, זכתה במדליית כסף בקפיצה למרחק בהרצה, במדליית כסף  במרוץ שליחים 100X4 ובמדליית ארד ריצה 100 מטר.

טל רוזנפלד (בן 19) זכה במדליית ארד בענף אופניים במקצה 40 ק"מ ובמקצים נוספי זכה במקום הרביעי.


ראש העיר יהודה בן חמו ברך את השלושה על הישגיהם המצוינים ואמר להם כי הם מהווים דוגמא ומופת לכל ספורטאי מתחיל וותיק כאחד. "כל אחד מכם ספורטאי מצטיין, שזכה ביכולת ובכישרון, אך יותר מכל ההישגים שלכם מעידים על נחישות, מוטיבציה ואמונה בעצמכם. אתם הדוגמא הניצחת לדבריו של סטיבן הוקינג, הפיזיקאי המפורסם, החולה בניוון שרירים: "לא משנה כמה קשים החיים עלולים להראות, תמיד יש משהו שאתם יכולים לעשות ולהצליח בו".  אין ספק שהאתגרים היו רבים, אך לא ויתרתם, והוכחתם כי הכול אפשרי. אתם מהווים דוגמא ומודל לנוער ולכולנו".  בדבריו פנה ראש העיר גם למשפחות ואמר כי, " אין ספק שההצלחה של ילדכם היא גם ההצלחה שלכם. אתם הרוח הגבית שלהם, עוזרים, תומכים, מעודדים. האתגר היומיומי העומד בפניכן - הוא עצום, ואין לי ספק כי תמיכה קהילתית יכולה לסייע באתגר זה, לפתוח צוהר לחיים אופטימיים ומלאי עשייה. זאת היא חובתנו החברתית והמוסרית כלפיכם וכלפי ילדיכם. אני רוצה להודות לצביקה צרפתי מחזיק תיק הספורט, לרון קוגמן סמנכ"ל שירות וקהילה, איציק יואל מנכ"ל מפעל המים ולשאול מיטלברג על העשייה לקידום הספורט" בסיומו של האירוע החגיגי הוענקו מגני אליפות מיוחדים לכל הספורטאים כהוקרה על הישגיהם.

 

צביקה צרפתי מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק הספורט אמר, "אלופים יקרים, אני מאחל לכם המשך הצלחה והנאה בעיסוק בספורט האהוב עליכם, תמשיכו להאמין בעצמכם ולכבוש עוד ועוד פסגות. בשבילכם – השמיים הם הגבול!".

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד