סדרת טלביזיה חדשה צולמה בכפר סבא
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

סדרת טלביזיה חדשה צולמה בכפר סבא

בכיכובם של ליאור אשכנזי ומוני מושונוב.
3/09/2015
העיר כפר סבא ממשיכה לככב בכל הקשור בהפקות ישראליות ובינלאומיות הפוקדות את העיר ובוחרות בה כלוקיישן אופטימלי לצילומים.
לפני כשבוע צולמה בשכונה הירוקה 80  סדרת טלביזייה שנקראת "עקרון ההחלפה". הסדרה מספרת את סיפורו של חוקר מז"פ מוערך וותיק, שחי עם משפחתו בתל אביב. הסדרה עוקבת אחר אחת החקירות שלו, השואבת אותו למסע מדהים בין עולמו הנורמטיבי והמוכר, לעולמות פחות מוכרים כמו עולמם של ההומלסים והעובדים הזרים.
הסדרה הינה סדרת מתח מרתקת הנעה על הציר הזה לכל אורכה, בסדרה מככבים שחקנים מהשורה הראשונה בארץ כגון: ליאור אשכנזי, מוריס כהן, ליאת הר לב, מוני מושונוב, סמדר קילצ'נסקי ועוד. במאי הסדרה הינו עודד דוידוף, שאחראי על סרטים וסדרות כגון מישהו לרוץ איתו, תימרות עשן, הדילרים, הכל דבש ואטלנטיקה. הסדרה החדשה הינה סדרה הדגל של HOT  וצפויה לעלות לשידור במהלך חורף 2015-16 ברצועת הפריים טיים.
יש לציין כי כפר סבא הופכת לעיר הקולנוע במלוא מובן והפקה חדשה זו מצטרפת לשלל הפקות של סרטים וסדרות שצולמו בעיר במהלך השנה האחרונה וביניהם- ההפקה הבינלאומית של רשת "פוקס", שצולמה בכפר סבא לפני כחצי שנה,  הסרט "L'APACHE" של הבמאי המפורסם פסקל אלבה, שנחשב לכוכב עולה של ממש בצרפת,  סדרה חדשה בשם 'נופלות על הרגליים', דרמה קומית בכיכובן של שני כהן ('ארץ נהדרת') ומילי אביטל. הסדרה 'השוטר הטוב' בכיכובו של יובל סמו, הסדרה 'תא גורדין'  בכיכובם של רן דנקר ומוני מושונוב, הסדרה 'שקופים', סדרה של ערוץ ניקולודיון, שתי הפקות סטודנטים מטעם סם שפיגל - ביה"ס לקולנוע וטלביזיה בירושלים וסרט של המדרשה לאומנות בית ברל, פרסומות שונות ועוד. על הפרק עוד מספר גדול של הפקות, שעתידות להצטלם בכפר סבא בחודשים הקרובים. כחלק מהמיזם הקולנועי בעיר נפתח גם מתחם "דרייב אין כפר סבא" לרווחת כל חובבי הקולנוע שפעל בעיר בחודשי הקיץ באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח כפר סבא. .
ראש העיר יהודה בן חמו, "אני שמח מאד שעוד ועוד הפקות מגיעות לעיר כפר סבא ומוצאות בה כר נוח  לצילומים. מהלך זה הינו חלק ממיתוגה של העיר כעיר שמעודדת תרבות ומשתלב כחוט השני בהקמתם של מתחם בתי הקולנוע בסינימה סיטי ובקרוב גם באושירה לנד. אני מזמין את התושבים לקחת חלק בפעילות וליהנות ממגוון רחב של פעילויות פנאי איכותיות".
הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד