רחוב לס"ל עובר בימים אלה שדרוג ופיתוח
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

רחוב לס"ל עובר בימים אלה שדרוג ופיתוח

21/09/2015

עיריית כפר סבא משדרגת את רחוב לס"ל בשכונת אליעזר. מדובר בעבודות פיתוח ושדרוג במסגרת תכנית העבודה השנתית של אגף ההנדסה ומחלקת התשתיות.  תקציב הפרויקט כולו מוערך בכ-300,000  ₪, והוא כולל עבודות פיתוח,  שדרוג מערכת התאורה, גינון ועוד. 
רחוב לס"ל הוא למעשה דרך שנפרצה בעבר על מנת לאפשר גישה לחלקות האחוריות הממוקמות על טשרניחובסקי על מנת לאפשר לתושבים הגרים לאורכו איכות חיים גבוהה ורווחה.  רחוב לס"ל הינו רחוב חדש שנסלל בפעם הראשונה. עם הגידול במספר היחידות החדשות הפונות לרחוב בשלו התנאים להחלפת הדרך הזמנית בסלילה מסודרת למבנים החדשים. הרחוב שתוכנן כרחוב משולב, ירוצף באבנים משתלבות. עבודות נוספות המתוכננות ברחוב הם שדרוג מערכת התאורה על ידי התקנת עמודים חדשים ודקורטיביים. כמו כן, בוצע תיאום מול גופי תשתית אחרים אשר יבצעו עבודה במקום במסגרת שדרוג הרחוב כמו בזק, הוט, תאגיד הביוב, ומפעל המים. באזור יבוצעו עבודות גינון על מנת לשפר את נראות הרחוב. פרויקט זה מצטרף לפרויקטים רבים שמבצע אגף הנדסה ברחבי העיר. במהלך העבודות יתכנו שינויים זמניים בהסדרי התנועה באזור.

יהודה בן חמו ראש העיר, "סלילת רחוב לס"ל נועדה להקל את המעבר בשכונה ולהיטיב עם התושבים. כעת תתאפשר להם גישה נוחה ובטוחה ברחובות השכונה.  עם סיום עבודות הפיתוח יוכלו התושבים ליהנות מרחוב משדורג ומטופח. אנו נעשה את המיטב להשלים את הפרויקט בזמן קצר ככל האפשר ובשמירה על איכות ביצוע גבוהה. שביעות רצון התושבים עומדת בראש סדר העדיפויות שלנו ואנחנו מעודדים ומזמינים את נציגי הרחוב להיות אתנו בקשר בכל שאלה".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד