סדנת הגנה עצמית לתושבים ללא תשלום
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

סדנת הגנה עצמית לתושבים ללא תשלום

22/10/2015

לנוכח ההסלמה והמצב הביטחוני, הנחה ראש העיר יהודה בן חמו לבצע סדנאות להגנה עצמית לתושבים. מטרת הסדנה חיזוק הבטחון ומתן כלים להתמודדות עם מפגעים בשטחים ציבוריים. הסדנה מקנה למשתתפים מגוון נרחב של כלים החל מרכישת מיומנויות לשמירה על הביטחון הפיזי, הקניית כלים מעשיים, דגשים להתנהלות נכונה בחיי היום יום, העצמה אישית, פיתוח כושר גופני וכן הגברת היכולות הפיזיות. 
הסדנה, תתקיים במשך שלושה מפגשים וללא עלות כספית במרכז ברח' גלר בעיר. את המפגשים ידריך מומחה לאמנויות לחימה והגנה עצמית- רונן פנסטר יוצא יחידה קרבית.
במסגרת הסדנה, מוזמנים התושבים לשלושה מפגשים בני שעה, בין התאריכים 22.10, ,25.10 ו 27.10. המפגשים יתקיימו ב'מרכז הצעירים' ברחוב גלר. 
יהודה בן חמו ראש העיר: "לצערי, צו השעה מחייב אותנו לנקוט בדרכים נוספים להתגוננות. חשיבותו של קורס הגנה עצמית לתושבים בעת זו היא הכרחית. אני קורא לתשובים לבוא ולקחת חלק בסדנאות לחיזוק הבטחון ומתן כלים להתמודדות עם מפגעים בשטחים ציבוריים"
רונן פנסטר מדריך הסדנה: "ריבוי מקרה האלימות בחודשים האחרונים החזיר למודעות את שיטות ההגנה העצמית הוותיקות שאיבדו מזוהרן בעולם הוירטואלי של האפליקציות. המצב מחייב אותנו להתגונן ולהתמש גם באמנויות לחימה שאפשר לרכוש אותם באימון סדנאות" .

לפרטים והרשמה: ליאור רון אחראית תחום מעורבות חברתית 09-7640720 liormatzav@gmail.com

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד