האוסקר הירוק: ראש העיר כפר סבא קיבל את פרס ה'גלובוס הירוק' לקיימות עירונית בשם הפורום 15
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

האוסקר הירוק: ראש העיר כפר סבא קיבל את פרס ה'גלובוס הירוק' לקיימות עירונית בשם הפורום 15

15/06/2016

"פרסי האוסקר הירוק" של ישראל מוענקים לפעילים, פעילות וארגונים, אשר הצטיינו בפעילותם למען איכות הסביבה והחיים בישראל. העיר כפר סבא נחשבת כרשות מצטיינת ומובילה בתחום הקיימות ואיכות הסביבה מבין רשויות פורום ה 15. לכבוד יום זה ציינה כנסת ישראל את יום הסביבה, והקדישה את כולו למגוון פעילויות  הוקדש כולו לעיסוק בנושאי איכות הסביבה. במסגרת יום זה, התקיימו בוועדות הכנסת דיונים מיוחדים סביב הנושאים הבוערים בתחום איכות הסביבה ובריאות הציבור. כמו כן, השדולה החברתית סביבתית ושדולת העירוניות התכנסנה יחד לדיון מיוחד.
את מפעל 'הגלובוס הירוק' מוביל ארגון 'חיים וסביבה' - ארגון הגג של ארגוני הסביבה בישראל, הכולל כ-130 ארגונים. אותות הגלובוס הירוק מוענקים מידי שנה במספר קטגוריות בסיסיות, אשר וועדת השופטים של הפרס רשאית לשנות, לגרוע ממנה או להוסיף לה על פי שיקול דעתה. השנה יוענקו אותות הגלובוס הירוק ב-8 קטגוריות שונות: הגלובוס הירוק, ירוק בעיר, אקטיביזם ירוק, אישיות ציבורית, עסק ירוק, מתנדב/ת, אנרגיה ותחבורה ומפעל חיים.
יהודה בן חמו ראש העיר כפר סבא: "אני שמח שיש גוף שמוקיר עבודה רבה שנעשית בשטח, הדבר יתרום לחינוך העתיד ולחנך את הדורות הבאים לשמירה על סביבה בת קיימא. הפרס מבטא הערכה של ארגון חיים וסביבה לרשויות המקומיות ואת חתירתן למימוש חזון ירוק ומקיים.  אני גאה  בעשייה העירונית ובתושבים שלנו על ההרתמות, ההתנדבות והנתינה"


 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד