בית ספר 'גורדון' זכה בתעודת הצטיינות על הישגים בתחום החינוך החברתי והערכי
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

בית ספר 'גורדון' זכה בתעודת הצטיינות על הישגים בתחום החינוך החברתי והערכי

15/06/2016

מחוז מרכז במשרד החינוך יעניק במהלך חודש יוני 2016, תעודת הצטיינות לבית הספר היסודי 'גורדון'. התעודה תוענק לבית הספר על עשייה חינוכית ופעילות פורצת דרך בתחום החברתי והערכי. הקריטריונים לזכייה בהצטיינות בתחום החברתי והערכי הנם בזכות תכניות שפועלות בבית הספר בתחום חשוב זה. מיום היווסדו, משקיע בית הספר בקשרים ובמעגלים של קהילת בית הספר, הורים-מורים-תלמידים. "העשייה החברתית ערכית מדומה לכלים שלובים", אומרת גליה בן יוסף מנהלת בית הספר, ומוסיפה: "בית הספר דואג להעניק את המעטפת הנכונה והטובה ביותר במטרה ללמד את היחיד להשתלב בקהילה בה נותנים ונוטלים. השילוב בין מקומו של הפרט כיחיד לבין מקומו כחלק מקבוצה כרוך בקשרים רגשיים, בתחושת שייכות ובאמונה משותפת של כל הנוגעים בדבר: הורים, מורים, בעלי תפקידים וכמובן תלמידים".
בבית הספר מאמינים כי תלמידים זקוקים לסביבה מיטבית ומצמיחה, שתחושת קרבה, הכלה, מסירות וחיבור מלווה ועוטפת אותם. לשם כך הוא מאפשר מצע גידול ואקלים הולם של מעורבות, אחריות הדדית, אכפתיות וקשר עמוק שבין אדם לחברו מלבד מסגרת והקניית ידע. בביה"ס גורדון יש לכל ילד תפקיד משלו והתלמידים שותפים במנהיגות הירוקה, בתזמורת, במקהלה הבית ספרית, כמו כן, פועלות מסגרות העצמה גדולות, ילדים שותפים לניהול של אורח חיים מקיים סביב המנהיגות  הירוקה והגינה ובשיתוף תלמידים מבית הספר 'גוונים', ששותפים למקהלה הבית ספרית וגם לומדים יחד חלק מתחומי הדעת.
רפי דהן מנהל ראש המנהל לחברה ונוער התרשם מאוד משילוב התלמידים בפעילויות השונות של בית הספר, ונוכח לראות שלבית הספר קיימות דרכים רבות ומגוונות להעצים את התלמידים הן ברמה הפדגוגית והן ברמה הספורטיבית, חברתית ומוסיקאלית. 
יהודה בן חמו ראש העיר כפר סבא: "תעודת ההצטיינות היא גאווה גדולה לעיר כפר סבא ומוכיחה את החתירה של בתי הספר למצוינות גם בתחום החברתי והערכי. אני מברך את מנהלת בית הספר הגברת גליה בן יוסף את הצוות ואת כל התלמידים. אני גאה בהם מאוד ומשוכנע שימשיכו בדרך שהתווה להם בית ספרנו - דרך התרומה והמעורבות החברתית, בהלימה לחזון בית הספר ולערכיו".
גליה בן יוסף מנהלת בית הספר: "אני נרגשת מאוד לזכות בהערכה של המחוז על פעילותנו המבורכת ורבת השנים. התעודה מהווה הוכחה לשותפות וליישום החזון בצוותא עם הנהגת ההורים."

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד