למעלה מ 7,000 איש השתתפו בפסטיבל הספורט העממי של כפר סבא
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

למעלה מ 7,000 איש השתתפו בפסטיבל הספורט העממי של כפר סבא

12/07/2016
למעלה מ 7,000 איש השתתפו בפסטיבל הספורט העממי של כפר סבא (הגדל תמונה)

עונת הקיץ נפתחה במלוא המרץ בפסטיבל ספורט עממי שהתקיים בפארק העירוני בעיר 

לאחר  שסיימה להריץ את כל אוהבי הריצה במרוץ כפר סבא, ו"לגלגל" את אוהבי רכיבת האופניים באירוע מתגלגלים, סגרה  רשות הספורט את השנה עם  משהו עממי המתאים לכל גיל עם מגוון ענק של פעילויות ספורט  ב "פסטיבל הספורט העממי" שנערך בספורטק זה השנה השישית. מדובר בחוויה ייחודית ספורטיבית רב תחומית, המשלבת נופש פעיל וספורט , משחק, כושר ובילוי של כייף לכל בני המשפחה.  הפסטיבל מתקיים זה השנה השישית הפך למסורת וסחף אליו הפעם למעלה 7000 איש שהשתתפו  ונהנו מהפנינג ענק שנערך  ביום חמישי האחרון. לאירוע הגיעו גם ראש העיר מר יהודה בן חמו, סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט מר צביקה צרפתי,  שאול מיטלברג מנהל רשות הספורט  וריקי בידר מנהלת האירוע  הגיעו אף הם לאירוע ואף נטלו חלק בפעילויות.

על הבמה המרכזית של האירוע התקיים מופע מרתק של ACRO-FUN  בקטעי קרקס בשילוב אפקטים מיוחדים ועוד. לגיל הרך ציפו הפתעות רבות: ג'מבורי, מתקנים מתנפחים, כדורי ענק, אמני רחוב, הרקדה ועוד. הילדים ובני הנוער נהנו משחקי שחמט, קפוארה, טניס שולחן, משחקי שולחן, טאיקוונדו, סיוף, טניס שדה, אייקידו, קארטה מיני גולף, יוגה לילדים, מתחם כדורגל, כדורסל ספורט אתגרי כגון קיר טיפוס, אומגה, באנג'י טרמפולינה ענק, מתקן מכשולים צבאי ענק, וויפאאוט בומבילות, הפעלה ומופעי קרקס רחוב,  ביתני לונה פארק קליעה למטרה ועוד. בנוסף, בשעות הערב השתתפו רבים מהלהיט שכבש את כל מועדוני הספורט בארץ - הזומבה. על הבמה הרקידו המורים והמדריכים הטובים ביותר מכול מועדוני הספורט והכושר בכפר סבא. בני הנוער השתתפו בני הנוער בטורנירים כדורגל, סטרייט בול בהשתתפות קבוצות מרחבי הארץ ועוד.
 
יהודה בן חמו ראש העיר כפר סבא "ראש העיר אמר כי הוא שמח לראות משתתפים כה רבים שלוקחים חלק בפעילות הספורטיבית בעיר, תוך קיום הפתגם 'נפש בריאה בגוף בריא'. בשנים האחרונות אנו עדים למודעות ההולכת וגוברת בקרב התושבים לחשיבותה של הפעילות הגופנית על כל סוגיה כחלק מקיום אורח חיים בריא ומקיים, ואני יכול לברך על כך."
 
צביקה צרפתי מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק הספורט אמר כי; "אירוע זה יישם את אחת ממטרות תכנית האב לספורט החדשה, המעודדת להשקעת משאבים, לקידום ולהעצמת הספורט העממי בעיר. אני שמח כי תושבים כה רבים בחרו לקחת חלק באירוע הספורטיבי ולקיים הלכה למעשה את האימרה – "נפש בריאה בגוף בריא".
 
שאול מיטלברג מנהל מחלקת הספורט: "מחלקת הספורט בעיריית כפר סבא, מארגנת את האירוע ומזמינה אתכם התושבים להשתתף ביום ספורט גדול, לחוות חוויה ייחודית ספורטיבית רב תחומית, המשלבת נופש פעיל וספורט , משחק, כושר ובילוי של כייף לכל בני המשפחה".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד