תלמידי כיתה י' מכפר סבא ערכו קבלת שבת לילדים בבית חולים מאיר
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

תלמידי כיתה י' מכפר סבא ערכו קבלת שבת לילדים בבית חולים מאיר

9/10/2016
תלמידי כיתה י' מכפר סבא ערכו קבלת שבת לילדים בבית חולים מאיר (הגדל תמונה)

 

בשבוע שחלף, תלמדי שכבת י' מכלל בתי הספר בעיר קיימו פעילות קבלת שבת מרגשת במיוחד במחלקת הילדים של בית חולים מאיר. התלמידים הינם חונכים בתכנית  'אות הנוער' של מחלקת נוער וקהילה בעיריית כפר סבא.


באירוע קבלת שבת, ביקרו התלמידים ילדים מגילאי שנה וחצי עד 13 יחד עם בני משפחותיהם. חניכי 'אות הנוער' חילקו דפי צביעה, חטיפים, יין תירוש, הכינו חלות מבעוד מועד ושרו יחד בגיטרה מתוך שירונים שחולקו לחולים במחלקה. הפעילות הייתה מרגשת מאוד ומשמחת עבור המתנדבים, הילדים והמשפחות. אות הנוער היא תכנית הפועלת  במרכז הנוער העירוני, תחת מדור הדרכה ומנהיגות צעירה של מחלקת נוער וקהילה.


תכנית אות הנוער מיועדת לגילאי 14-18 להעצמה אישית, תוך הנחלת ערכים של התמדה, אחריות והגשמה עצמית. התכנית מתמקדת בארבעה תחומים עיקריים: טיפוח תחביב או מיומנות, מסעות ואתגרים, התנדבות בקהילה, ופעילות גופנית. 
התמדה בתחומים אלו, יחד עם ליווי אישי של מדריך מוסמך מאפשרים לנער/ה למלא את שעות הפנאי בעשייה חיובית ומעורבות בקהילה. שימת דגש על התהליך האישי אותו עובר המשתתף ביחס לעצמו, בכל אחד מארבעת התחומים. רמת הקושי מדורגת ומאוזנת, כאשר המתמידים יזכו לקבל את אות הארד, אות הכסף ולבסוף גם את אות הזהב.
 
יהודה בן חמו ראש העיר כפר סבא: התרגשתי מאוד לשמוע על המחווה של חניכי אות הנוער. אני בטוח שהחניכים הביאו מעט שמחה לעולמם של החולים המאושפזים והפגנו ולו במעט את השגרה של הכאב וחולי. העיר כפר סבא הינה עיר של נתינה וסובלנות. עיר שחרתה על דגלה את אהבת הזולת וקבלת האחר. אני חש גאווה גדולה על כך שאלה הם הילדים של העיר כפר סבא, ומודה לך מאד כך על היחס החם והזמן שהקדשת למען הזולת בתקופת החגים".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד