ראש העיר כפר סבא יהודה בן חמו העניק מגן הוקרה לשי ברנד, תושב העיר שזכה באליפות העולם בג'יו ג'יטסו
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ראש העיר כפר סבא יהודה בן חמו העניק מגן הוקרה לשי ברנד, תושב העיר שזכה באליפות העולם בג'יו ג'יטסו

1/11/2016
ראש העיר כפר סבא יהודה בן חמו העניק מגן הוקרה לשי ברנד, תושב העיר שזכה באליפות העולם בג'יו ג'יטסו (הגדל תמונה)

יהודה בן חמו ראש העיר כפר סבא: "שי הוכיח כי בהתמדה ונחישות, ניתן להפוך את הספורט לדרך חיים ולצעוד בנתיבי ההצלחה לעבר השיגים ספורטיביים בינלאומיים"


שי ברנד:  "אני שמח שייצגתי יחד עם חברי הנבחרת את המדינה שלנו ועד יותר שמח שחזרתי עם הבית עם שתי מדליות. אני שמח שראש העיר נתח לי לפתוח הזדמנות שראש העיר שפשר לי לפתוח חוג לילדים נוער ובוגרים בשכונות של כפר סבא ע"מ שדור העתיד יכנס לאולימפיאדה – יפנה להם את הדרך".


ראש העיר כפר סבא, יהודה בן חמו, העניק בשבוע שחלף בלשכתו מגן הוקרה לשי ברנד. ברנד, תושב העיר, זכה לאחרונה באליפות העולם בתחרות הגראפלינג שנערכה במינסק בירת בלרוס. אליפות זו הינה תחרות המשלבת מספר יכולות באמנויות לחימה שמטרתן לבסס יתרון גופני בטכניקות השונות על מנת להכניע את היריב באמצעות בריחים – הפעלה של מנוף כנגד אחד מפרקי היריב ואילוצו להיכנע מפאת כאב או חניקה.


מי שהוציא את האירוע אל הפועל היה ארגון הבינלאומי UNITET WORLD WRESTLING. אשר חרט על דגלו להכניס אליפות זו לאולימפיאדה – כאשר רוב המתחרים בארגון מגיעים מרקעים של האבקות. באליפות השתתפו נבחרות רבות מכל העולם ומישראל הגיעו ברנד יחד עם עוד שמונה מתחרים שרשמו השיגים מדהימים. את ההכנות לתחרות החל ברנד בכפר סבא מספר חודשים מראש.


ההכנות כללו שני אימונים ביום ותזונה נכונה. ברנד בעל חגורה שחורה התחרה במשקל של 84 קילו וסיים את התחרות כשהוא הזוכה במדליית ארד. הוא נוצח בחצי הגמר עי מתחרה מפנמה אך התאושש מהר ובקרב עם המדליה, גבר על המתחרה הרוסי. הישראלי שנרשם לתחרות עד (94 ק"ג) רצה בקטגורית זו להפתיע ולעשות השיג גדול יותר. לאחר שניצח שני קרבות מול מתחרים מרוסיה. ברנד היה אמור לפגוש מתחרה מבולגריה. יריבו ניגש אליו ומסר לו כי הוא פצוע בכתפו ואינו מתכוון לעלות לזירה.

אבל במפתיע מספר דקות לאחר מכן, הבולגרי בכל זאת עלה לקרב,  ברנד שלא התרגש מהניסיון הפסיכולוגי של הבולגרי להוציא אותו מפיקוס, עלה נחוש להתמודד ולבסוף אף ניצח יריבו וזכה בתואר אלוף העולם. אני שמח שייצגתי יחד עם חברי הנבחרת את המדינה שלנו ועד יותר שמח שחזרתי עם הבית עם שתי מדליות".


ברנד (44), עו"ד במקצועו בעל חגורה שחורה, מעביר בזמנו הפנוי חוג ראפלינג בג'יו ג'יטסו בשכונות הירוקות בכפר סבא למבוגרים נוער וילדים.

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד