עיריית כפר סבא סיימה את עבודות שדרוג המדרכות ברחוב אנילביץ'
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

עיריית כפר סבא סיימה את עבודות שדרוג המדרכות ברחוב אנילביץ'

7/11/2016

 

עיריית כפר סבא באמצעות מחלקת עבודות ציבוריות, סיימה לאחרונה את עבודות שדרוג מדרכות ברחוב אנילביץ' בעיר. היקף העבודות שיבוצעו נאמדות בסכום של כ-80 אלף ₪. במסגרת העבודות, שודרגו המדרכות לאורך הרחוב בקטע הבניינים; 1-17 בצד המזרחי של הרחוב. כמו כן, בוצעו עבודות לפיתוח מדרכה, הנמכות בכניסות לחניות ועבודות פיתוח חזית של מספר בתים. נזכיר כי רק לאחרונה סיימה מחלקת עבודות ציבוריות את שדרוג הרחובות המעפילים, סמטת הדרור, רחוב רוטשילד פינת המייסדים ועוד עוד. 


לדברי ראש העיר יהודה בן חמו; "שדרוג מדרכות וריבוד מחודש של כבישים ברחבי העיר, מטרתם לשפר את איכות החיים של תושבי העיר, לסייע להם להגיע לבתיהם בבטחה וכמובן להשוות מראה אסתטי ומטופח יותר לרחובות העיר. מחלקת עבודות ציבוריות בעירייה עובדת על פי תכניות שנתיות רחבות היקף, והצפי הוא שתמשך התנופה והעשייה בתחום חשוב זה לרווחת כל תושבי העיר- הולכי הרגל ובעלי הרכבים".


לדברי זהר מדמון מנהל המחלקה לעבודות ציבוריות, "העירייה פועלת לכל אורך השנה ומשדרגת כבישים ומדרכות לנוחיותם של התושבים. אנו מודיעים  מראש על קיומן של העבודות וסגירת הכבישים ומקווים כי אי הנוחות העכשווית הנגרמת עקב עבודות השדרוג והשיפוץ אינה פוגעת באורח החיים התקין". 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד