תלמידים עם צרכים מיוחדים מבית הספר סאלד השתתפו במרוץ ריצה אזורי
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

תלמידים עם צרכים מיוחדים מבית הספר סאלד השתתפו במרוץ ריצה אזורי

14/11/2016
תלמידים עם צרכים מיוחדים מבית הספר סאלד השתתפו במרוץ ריצה אזורי (הגדל תמונה)

זו השנה ה 9 שתלמידי בית הספר משתתפים במרוץ


בשבוע שחלף, השתתפו תלמידי בית הספר לחינוך מיוחד סאלד מהעיר כפר סבא במרוץ כוכב יאיר – צור יגאל ה-17. במסגרת מרוץ זה, זו השנה ה- 9   ברציפות, שמשולבים 11 תלמידי ביה"ס סאלד כ"ס עם צרכים מיוחדים בריצה למרחק 2 ק"מ.


מלבד השילוב באירוע ספורטיבי קהילתי מכובד זה נפגשים תלמידי סאלד באירוע עם בני גילם מבי"ס קשת שבכוכב יאיר ,ערכו עימם חימום לפני המרוץ רצו איתם ובסוף גם עשו מתיחות ביחד.


תלמידי ביה"ס סאלד התאמנו כחודשיים ברציפות למרוץ זה ובמהלך האימונים עברו תהליך של התמודדות עם כאב, קושי, לומדים לא לוותר לעצמם, מפתחים נחישות והתמדה וזוכים באחוות נבחרת, סיפוק וגאווה. התלמידים קיבלו חולצות דרייפיט ומדליות בטקס מכובד ומרשים. פעילות זאת מאפשרת להם להיות שותפים מלאים ושווים בקרב בני גילם, ובקרב הקהילה. השנה המתינו לתלמידים בקו הסיום גם הורים, מפקחת ביה"ס הגב' עדינה בר עליה ומנהלת ביה"ס הגב' בת-חן צברי. היה מרגש לראות את החיוך שלהם עם הגעתם לקו הסיום כשהמלווים איתם.


בתום המרוץ קיבלו כלל התלמידים מדליות ותעודות הערכה שהוענק לכלל המשתתפים בטקס מרגש.


יהודה בן חמו ראש העיר כפר סבא: "תלמיד בית הספר סאלד מוכיחים שהשמיים הם הגבול ואין דבר העומד בפני הרצון. התלמידים מתמודדים בגבורה וללא פשרות בפני אתגרים לא פשוטים ואני גאה בהם מאוד".


בת חן צברי מנהלת בית הספר סאלד: "התרגשתי מאוד לראות את חיוך השמחה של התלמידים בסיוף המסלול. הריצה הוכיחה שהתלמידים שלנו שווים ומוסגלים להגיע להישגים בכל התחומים. תודה לכל הצוות שתמך, לעמיתיי למקצוע שאימנו וליוו את התלמידים. דקל בורו בסקי מורה לחינ"ג ומאמן הנבחרת בביה"ס סאלד.  


 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד