תלמידי בית הספר ע"ש "יצחק שדה" לא מפסיקים ללכת
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

תלמידי בית הספר ע"ש "יצחק שדה" לא מפסיקים ללכת

20/11/2016
תלמידי בית הספר ע"ש "יצחק שדה" לא מפסיקים ללכת (הגדל תמונה)

בבית חינוך ע"ש "יצחק שדה" ציינו את יום ההליכה הבינלאומי. כל תלמידי בית הספר יצאו מבתיהם והחלו ללכת ברגל לכיוון בית הספר. הורים מתנדבים המתינו לילדים במקומות מרכזיים שנקבעו מראש והובילו אותם בבטחה אל שער בית הספר.


עם הגעתם של התלמידים לבית הספר, קיבלו את פניהם נציגי הנהגת ההורים, הצוות החינוכי וצוות החינוך הגופני בפעילות ספורטיבית שכללה קפיצה בדלגית ובחבל, ובהרקדה המונית שהופקה על ידי נציגי שכבת ו' הבוגרת.


לדברי ראש העיר כפר סבא יהודה בן חמו: "אני מברך על הפעילות שיזם והפיק הצוות החינוכי של בית הספר על שם "יצחק שדה". בתור מי שמקפיד על אורח חיים בריא גם אני נהנה לבצע הליכות יומיומית. אני מאמין כי פעילות גופנית תורמת לשיפור הבריאות הפיזית, להפחתת מתחים ולאיכות חיים טובה יותר כמאמר המשפט המוכר "נפש בריאה בגוף בריא".


לדברי מירב נורובטי מנהלת בית הספר: מטרת הפעילות הייתה לחזק את המסר - "כל דקה נחשבת". כלומר, לפעילות הספורטיבית חשיבות משמעותית בחיינו, היא חלק בלתי נפרד מהעשייה היומיומית, ויש לאמץ אותה במשך היום אפילו אם למעט זמן. אנו נמשיך להנחיל את חשיבות הפעילות הספורטיבית היומיומית לאורך כל השנה, בשותפות מלאה עם הנהגת ההורים הנפלאה בבית ספרנו".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד