הספרייה העירונית בכפר סבא מציגה: תערוכת שכחו אותי בספר
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

הספרייה העירונית בכפר סבא מציגה: תערוכת שכחו אותי בספר

11/12/2016

 

מיזם חדש של הספרייה העירונית בכפר סבא הוליד את התערוכה "שכחו אתי בספר" ובה עשרות סימניות יוצאות דופן שנשכחו בספרים שהושאלו לתושבים.

 

התערוכה מוצגת עד סוף חודש ינואר,  בספרייה המרכזית רח' ירושלים 33.


לדברי מיכל גאולה מנהלת הספרייה העירונית: "פעמים רבות כשאנשים מחזירים ספרים, הם שוכחים את הסימניות שלהם בפנים. לא תמיד מדובר בסימניה רגילה, לפעמים זה חתיכת נייר קטנה או כרטיס נסיעה באוטובוס ולפעמים-  תמונה".

 

במשך השנים הגיעו לספריה עשרות תמונות אישיות שנשכחו בספרים וצוות העובדים המסור בספרייה שמר את כולן. ברבות השנים החליט הצוות שהגיע הזמן לאחר בין התמונות האבודות והאנשים שאיבדו אותן. לשם כך שקד צוות הספרייה והקים את תערוכת "שכחו אותי בספר", תערוכה הכוללת עשרות תמונות שנשכחו בספרים. עתה, קוראים העובדים בספרייה לציבור הרחב להגיע ולהתאחד עם הסימניות האבודות. 

 

לדברי יהודה בן חמו ראש העיר כפר סבא: " התערוכה "שכחו אותי בספר" שמוצגת בספרייה העירונית היא עדות לעושרה התרבותי של העיר כפר סבא. עשרות התמונות שנשכחו בספרים מהוות הוכחה להצלחתה של הספרייה העירונית. למרות שבימנו אפשר למצוא כל ספר באינטרנט אני שמח שעדיין ישנם אנשים שמגיעים בתדירות גבוהה לספרייה ונהנים, כמוני, מקריאת ספר בדרך המסורתית".

 

שעות הפתיחה בספרייה:

ימים א',ה', בין השעות 9:00-19:45. 

ימים ב'-ד', בין השעות 9:00-11:45, ו-15:00-19:45.

יום ו', בין השעות 9:00-11:45.

 

הספרייה העירונית בכפר סבא היא חלק בלתי נפרד ממתחם ספיר שכולל כיום את היכל התרבות, האודיטוריום, קונסרבטוריון, ספריית הילדים ומוזיאון כפר סבא. לפני כשנתיים עברה הספרייה העירונית שיפוץ מקיף במסגרתו, הוגדל שטח הספרייה בכ-400 מ"ר, הוקמה קומת גלריה רחבת ידיים כמו בספריות מובילות בעולם וקיר ספרים דקורטיבי בגובה 8 מטר אליו ניתן להגיע הן באמצעות מדרגות מיוחדות, מעלית והן באמצעות סולם. כמו כן, לנוחיות הקהל הוספו 10 עמדות מחשב ומכולם ישנה אפשרות להתחבר לחשמל ואינטרנט. בנוסף, הוחלפו כל מדפי הספרים הישנים תוך הקפדה על מרחב, נוחיות ונגישות, שודרג ושופץ אולם ההרצאות והספרייה עומדת כעת בכל הסטנדרטים המודרניים המתקדמים. בספריה מתקיימים גם אירועי תרבות רבים וביניהם הרצאות, ערבי תרבות ואמנות, מוסיקה, תאטרון וסדנאות שונות לרווחת הקהל שוחר התרבות בעיר.

 

לאתר הספרייה

 

 

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד