שנת ההתנדבות תשע"ז בכפר סבא יוצאת לדרך
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

שנת ההתנדבות תשע"ז בכפר סבא יוצאת לדרך

25/12/2016
שנת ההתנדבות תשע"ז בכפר סבא יוצאת לדרך (הגדל תמונה)


בטקס חגיגי שנערך השבוע, חולקו כ- 45 מלגות לסטודנטים בני העיר.


בערב פתיחת שנת ההתנדבות תשע"ז נכחו מנהלי המרכזים הקהילתיים, מנהלי מרכזי הנוער, מנהלת אגף קהילה רווחה ונוער- שירה כץ, מנהלת מחלקת נוער, מנהלת קידום נוער ומנהלת המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות.


במסגרת תרומתה של הקרן, במהלך שנת הלימודים האקדמאית הקרובה, הסטודנטים שזכו במלגה ייקחו חלק בפעילות התנדבותית המתקיימת במרכזים הקהילתיים הפרוסים ברחבי העיר.

 

קרן המלגות ע"ש שושנה ופנחס ספיר אשר הוקמה לפני שלושה עשורים מעניקה מלגות לבני כפר-סבא לצורך רכישת השכלה גבוהה.


הקרן מנציחה את זכרו של פנחס ספיר ז"ל שהיה שר בממשלות ישראל, מוותיקי כפר-סבא ואזרח הכבוד הראשון של העיר, איש רב פעלים ומעש ממניחי היסודות למשק ולכלכלה הישראלית, ואת זכר רעייתו שושנה ז"ל – פעילה בענייני ציבור ובקידום מעמד האישה העובדת. מדי שנה הקרן מחלקת מלגות על סמך קריטריונים שנקבעו על ידי ועדה ציבורית, בהם לקריטריון הכלכלי משקל רב. חלק מהקריטריונים קובעים פרמטרים של התנדבות וסיוע לקהילה.

לדברי יהודה בן חמו ראש העיר כפר סבא: "הענקת המלגות ע"ש שושנה ופנחס ספיר הינה מסורת ארוכת ימים בעיקר כפר סבא והיא מסמלת יותר מהכל את רוח הנתינה, ההתנדבות והעזרה ההדדית. ערכים אלו מתכתבים עם היותה של העיר כפר סבא מובילה בתחום ההתנדבות עם למעלה מ- 24 אלף מתנדבים והיד עוד נטויה".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד