חכמים באנרגיה
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

חכמים באנרגיה

26/12/2016
חכמים באנרגיה (הגדל תמונה)

תלמידי בית הספר הירוק על שם שמעון פרס ז"ל אירחו בשבוע שעבר תלמידים מבית הספר אבן רושד מקלנסווה כחלק מפרויקט משותף לשני בתי הספר- פרויקט "חכמים באנרגיה".


הפרויקט הינו מיזם משותף של עיריית כפר סבא ואיגוד הערים לאיכות סביבה משולש דרומי ובמימון האיחוד האירופאי, ומטרתו להוביל מהלך חינוכי משותף להתייעלות אנרגטית והפחתת גזי חממה, כחלק מהמאמץ העירוני והעולמי לעצור את ההתחממות הגלובאלית.


במסגרת המפגש המשותף, קבוצת מנהיגות האנרגיה של בית הספר הירוק על שם שמעון פרס אירחה את הקבוצה המקבילה מבית הספר אבן רושד בקלנסווה. המפגש כלל פעילויות גיבוש והכרות, ארוחת בוקר ותכנון משותף של קמפיין חינוכי לעידוד התנהגות חסכונית בחשמל בקרב תלמידי ביה"ס, המורים וקהילת ההורים של תלמידי בית הספר.


לדברי ראש העיר כפר סבא יהודה בן חמו: " אני מברך את שיתוף הפעולה בין העיר כפר סבא לשכנתנו קלנסווה. התלמידים של שתי הערים לומדים לא רק על התייעלות אנרגטית שזה נושא חשוב ומשמעותי אלא גם על סבלנות, סובלנות ודו קיום, נושאים חשובים לא פחות".


המפגש התקיים באווירה חמה ולבבית, התלמידים שמחו לפגוש בפעם השלישית את חבריהם מבית הספר המקביל וסיימו את המפגש עם טעם של עוד. צוות המורים סיפר בהתרגשות כיצד ממפגש למפגש, התלמידים מצליחים להתגבר על תפיסות מוקדמות לגבי ה'אחר' ולגלות כמה יש להם במשותף.


במקביל, התקיימו החודש מפגשים דומים עם שלשה בתי ספר נוספים מכפר סבא (תיכון רבין, חטיבת אלון ובי"ס שי עגנון) ושלושה בתי סבפר מקבילים מהמשולש הדרומי (תיכון טומשין, חטיבת אבן סינא ואל זהראא).
 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד