גננים ליום אחד: ילדי גן ספיר בכפר סבא הפכו לגננים ושתלו גינת ירק בחצר הגן
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

גננים ליום אחד: ילדי גן ספיר בכפר סבא הפכו לגננים ושתלו גינת ירק בחצר הגן

26/12/2016
גננים ליום אחד: ילדי גן ספיר בכפר סבא הפכו לגננים ושתלו גינת ירק בחצר הגן (הגדל תמונה)
במסגרת תכנית הלימוד במעון ספיר למדו ילדי הגן על הקמת, טיפוח וטיפול בגינת ירק. לאחר שסיימו את החלק הלימודי עברו הילדים לשלב המעשי. בשבוע שעבר הגיע לגן גנן מקצועי, הקים ערוגות בגינה והכיר לילדים את כלי העבודה. לאחר מכן עבדו הילדים באדמה, השקו, זרעו ושתלו שתילים ויחד עם הצוות החינוכי קיימות פעילויות שונות בנושא ירקות ופירות הגינה.
                            
ימי הגשם האחרונים נתנו את אותותיהם והפקעות שהילדים שתלו החלו לנבוט.
 
סיום הפרויקט נחגג במפגש שנערך בספריית הילדים בנוכחות ההורים. כיתת הבוגרים של הגן התארחה בספרייה לשעת סיפור שעסקה בנושא והמשיכו למגוון פעילויות שהוכנו מראש מבעוד מועד.
 
לדברי יהודה בן חמו ראש העיר כפר סבא: "העיר כפר סבא מקדמת אג'נדה ירוקה ומקיימת מזה שנים רבות. אני מאמין כי לחינוך הדור הצעיר השפעה רבה  על הצלחתנו בנושא זה. אני גאה במערכת החינוך של עירנו שמטפחת את התחום ומשלבת אותו בתכנית הלימודים השונות".
 
מעון ספיר שייך לרשת מעונות היום העירונית של החברה העירונית לתרבות הפנאי בכפר סבא, הרשת מפעילה ארבעה מעונות יום ברחבי העיר המותאמים לצורכי הילדים העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.
 
בימים אלו רשת המעונות מתרחבת ופותחת מעון יום גם בשכונת הדרים וההרשמה לשנה הבאה תפתח עם תחילת השנה האזרחית בתאריך 01.01.2017.
הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד