עמידר חילקה עשרות שמיכות ותנורים לקשישים בדיור הציבורי בכפר סבא
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

עמידר חילקה עשרות שמיכות ותנורים לקשישים בדיור הציבורי בכפר סבא

3/01/2017
עמידר חילקה עשרות שמיכות ותנורים לקשישים בדיור הציבורי בכפר סבא (הגדל תמונה)

עמידר חילקה ביום שני האחרון שמיכות ותנורי חימום לעשרות קשישים בדיור הציבורי כפר סבא." כבן לניצולת אשוויץ, אני חושב שאסור שבמדינת ישראל יהיה אדם שיהיה לו קר בחורף", אמר יו"ר עמידר, יצחק לקס. יש לנו מחויבות חברתית וקהילתית ואחת ממטרות עמידר היא לדאוג ללקוחותינו".

השמיכות והתנורים חולקו בבית גיל הזהב "הדרים" של עמידר בעיר ברחוב קדומים. מלבד לקס, השתתפו בטקס חבר הכנסת יואל רזבוזוב (יש עתיד); ראש העיר כפר סבא יהודה בן-חמו; איציק אברכהן, מנכ"ל שופרסל שתרמה את השמיכות; וניסים ציוני, מנכ"ל עמותת פתחון לב, המשתתפת במבצע. עמידר תחלק ללקוחותיה עוד מאות שמיכות ותנורים ברחבי הארץ.

לדברי ראש העיר כפר סבא יהודה בן חמו: " עיריית כפר סבא משקיעה רבות באוכלוסיית הקשישים בעיר ודואגת לרווחתם באמצעות מחלקת הרווחה העירונית. השנה אף חנכו שירות חדש הנקרא "קהילה תומכת" ובמסגרתו אנו נותנים מענים שונים ואוכלוסייה זו לרבות פעילויות העשרה, תכנים תרבותיים, הקמת מועדוני קשישים ועוד. אני מאמין כי חוזקה של עיר גלום בתושביה ואני שמח וגאה על תושבי העיר כפר סבא המביאים לידי ביטוי הלכה למעשה את ערכי הנתינה והערבות ההדדית. אני מברך את פרויקט "חורף חם" של עמידר ומאמין כי מדובר במצווה אמתית למען רווחתם של הקשישים בארצנו".

האירוע נערך במסגרת פרויקט "חורף חם" של עמידר, להכנת דירות הדיור הציבורי לחורף. " השקענו במבצע נרחב זה כמיליון וחצי שקלים, מעבר לתקציבי החברה", הסביר לקס. "במהלך העבודות הבחנו שישנם אנשים שחיים ללא אמצעי חימום. אי אפשר להשלים עם העובדה שישנם אנשים מבוגרים בישראל ללא אפשרות להתחמם בחורף, לכן החלטנו לצאת יחד עם שותפינו למבצע חורף חם. גם כאן בכפר סבא זה הזמן לומר לכם תודה, תודה על כל מה שעשיתם במהלך החיים ועזרתכם לבניית הארץ, תודה רבה".

"פרויקטים חשובים כמו זה שאנחנו נמצאים בו עכשיו, צריכים לקבל דחיפה וסבסוד גדולים יותר מהמדינה", אמר ח"כ רזבוזוב. "הכול עניין של סדר עדיפויות. אני משוכנע ששרי הממשלה לא מודעים מספיק לעבודה החשובה שעושים אנשי עמידר לדייריהם, אחרת היו משקיעים נכון יותר את תקציב המדינה".

לאחר טקס החלוקה הגיעו לקס ורזבזוב לביקור בדירות הלקוחות. בין היתר, הם פגשו במיכל ויידה, דייר ב"הדרים" שברך על הביקור. "מזל שבאתם, אין לי מילים לתאר כמה זה מחמם לי את הלב", הוא הודה להם.

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד