חושפים את הלב
מה חדש?
דלג על מה חדש?
עצור

מה חדש?

לכל ההודעות
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

חושפים את הלב

9/01/2017
חושפים את הלב (הגדל תמונה)

המחלקה למשאבי קהילה והתנדבות בעיריית כפר סבא בשיתוף הנהלת בית ספר בר לב קיימה בשבוע שעבר יום חשיפה ובו נבנה מודל התנדבות לכלל תלמידי בית הספר.

 

החזון שהוביל את יום החשיפה היה הנגשת ההתנדבות של בני הנוער במקומות הנותנים שירותים לאנשים עם מוגבלויות דוגמת: גן טל לימן, פרוייקט מדוושים בפארק המציע רכיבה משותפת עם אנשים עם מוגבלויות, עמותת עמיחי-מועדונית לילדים עם מוגבלויות, תכנית בונים קהילה המציעה קבוצות המשלבות פעילות משותפת של הקמת גינה קהילתית, קבוצת מוסיקה, אילוף כלבים ועוד.


את יום החשיפה פתחה נטע ראובני בהרצאתה המרגשת. נטע חלתה בסרטן לפני 8 שנים, וכתוצאה מכך השתתק חלק מגופה ודיבורה נפגע. נטע פנתה למחלקה למשאבי קהילה והתנדבות עם חלום להרצות ואתמול חלומה התגשם. נטע שיתפה את התלמידים עם תחושותיה מהסביבה, על קבלת האחר ועל ערכי השוויון והסבלנות. בני הנוער והצוות החינוכי התרגשו מאוד מהרצאתה והודו לה במחיאות כפיים סוערות.


לדברי יהודה בן חמו ראש העיר כפר סבא: " אני שמח וגאה במודל ההתנדבות שנבנה ביום החשיפה בבית הספר בר לב. מדובר ביוזמה חשובה במסגרתה ייקחו תלמידי בית הספר חלק בפעילויות התנדבותיות. אחוז בני הנוער בעירנו המתנדבים בעיר עומד על 76% אחוז, מדובר בנתון גבוה המעיד על איכותם של בני הנוער ועל נכונותם לתרום לקהילה הכפר סבאית".
 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד