אנסמבל "גלרון" קיים מופע חגיגי בנוכחות הזמר והיוצר אלון אולארצ'יק
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

אנסמבל "גלרון" קיים מופע חגיגי בנוכחות הזמר והיוצר אלון אולארצ'יק

18/01/2017
אנסמבל "גלרון" קיים מופע חגיגי בנוכחות הזמר והיוצר אלון אולארצ'יק (הגדל תמונה)
במוצאי השבת האחרונה קיים אנסמבל "גלרון" מופע חגיגי בשם "בואו נתחבק", שבו אירח את אלון אולארצ'יק, מהמוזיקאים האהובים והמצליחים במוזיקה הישראלית.
 
בפני אולם מלא וגדוש-קהל, בנוכחות ראש העיר, מר יהודה בן-חמו, פתחו חברי האנסמבל בשירים ממיטב הרפרטואר שלהם. מאוחר יותר, חבר לאנסמבל אלון אולארצ'יק והם ביצעו יחד כמה מהלהיטים המוכרים שלו – "בואי נתחבק", "נערה במשקפיים", "בואי נגיד שאני שלך" ו"בא לשכונה בחור חדש". החלק המשותף הסתיים במחרוזת מיוחדת שחיברה כמה משיריה הידועים של להקת כוורת, שאולארצ'יק נמנה עם הבולטים שבחבריה.
 
אנסמבל גלרון חתם את המופע בשני שירים אותם ביצע לראשונה בשיתוף עם המוזיקאי שלמה גרוניך בנובמבר 2015, גם כן כחלק ממופע מוצלח שקצר תשואות רבות מהקהל.
 
לדברי יהודה בן חמו ראש העיר כפר סבא: " המופע המרשים של האנסמבל "גלרון" בשיתוף האמן האהוב אלון אולארצ'יק היה מרגש במיוחד והביא לידי ביטוי את העבודה הקשה של החברים וצוות ההנהלה לכל אורך השנה. העיר כפר סבא הינה עיר שוחרת תרבות ואני שמח ומברך כל מופע אומנתי המביא לקדמת הבמה את עשייתנו העירונית הענפה בתחום".
 
דורון בן-עמי מנהלו המוזיקלי של אנסמבל "גלרון" בשש השנים האחרונות: "אני מצפה בקוצר רוח לפרויקטים הבאים ומקווה שנמשיך לצמוח ולחוות עוד הרבה רגעים מרגשים מעין אלה שחווינו במוצ״ש האחרונה". 
 
אנסמבל "גלרון" הוקם בשנת 2011 ונקרא על שמו של ראש העיר המיתולוגי של כפר-סבא, זאב גלר ז"ל. עיריית כפר-סבא פרסה את חסותה על האנסמבל והוא מיטיב לקחת חלק באירועים החשובים בעיר ומייצג אותה גם בחו"ל.
 
 
הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד