ראש העיר יהודה בן חמו פתח את כנס העסקים הקטנים בעיר כפר סבא
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

ראש העיר יהודה בן חמו פתח את כנס העסקים הקטנים בעיר כפר סבא

24/01/2017
ראש העיר יהודה בן חמו פתח את כנס העסקים הקטנים בעיר כפר סבא (הגדל תמונה)

בטקס השתתף גם אלי כהן, שמונה השבוע לשר הכלכלה החדש

 

הכנס, ביוזמת רביטל שלום חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק העסקים הקטנים, הינו נדבך אחד מפעילות ענפה של מועדון העסקים הקטנים בעיר אשר שם לעצמו למטרה לחזק את בעלי העסקים הקטנים מתוך האמונה כי הם אלו מהווים את לב לבה של הכלכלה הישראלית ומאפשרים את התפתחותם של מנועי צמיחה כלכליים רבים בעיר.


זו השנה השנייה שמקיימת עיריית כפר סבא את כנס העסקים הקטנים בעיר. במסגרת הכנס נהנים המשתתפים  מהרצאות, שיח ודיונים בהשתתפות דמויות מפתח מעולם הכלכלה במטרה לסייע ולספק מידע שיביא להצלחתם ולהתנהלות כלכלית נכונה.

 

בכנס, שהנחה ליאון רוזנברג תושב העיר השתתפו גם: שר הכלכלה החדש אלי כהן, ח"כ איתן כבל, אריה מליניאק, חנה רודו משנה ליו"ר קבוצת מקאן ונשאית סופרסונס, השף אסף גרניט, זיו גרינשטיין, מנהל מערך העסקים - איזור השרון, בנק לאומי, עו"ד רועי כהן, נשיא להב  לשכת העצמאים והעסקים הקטנים בישראל, ניר לבלוביץ, מנכ"ל משותף - בילד - אסטרטגיה אורבנית, מוביל את מודל BID ועוד.

 

את פניו של שר הכלכלה החדש אלי כהן קידם ראש העיר של כפר סבא יהודה בן חמו, אשר העניק לו זר פרחים חגיגי כאות הוקרה על המינוי החדש וכן על חברות ורעות שהובילה לשיתופי פעולה רבים  ברבות השנים. לאחר מכן, נאם כהן בפני בעלי העסקים הקטנים והציג את משנתו כשר חדש. לדבריו, הוא מתכוון לפעול למען הקלה על הרגולציה ולמניעת רגולציה הפוגעת בעסקים. " היום יש מצב של חקיקת יתר הפוגעת בעסקים ואחד הדברים שאני מתכוון לקדם הוא נושא ההקלות בפתיחת עסקים חדשים".

 

יהודה בן חמו ראש העיר: "אני רוצה להודות ולהוקיר את פועלו של אלי כהן למען הכלכלה הישראלית ובתוכה העיר כפר סבא. אלי הוביל במסגרת ועדת הרפורמות וקידם רפורמות בתחום הנדל"ן, המערכת הפיננסית, הבנקאות וכרטיסי האשראי, עסקים קטנים ובינוניים, דיור ציבורי, פועל בחקיקת "חוק המארגנים" בתחום פינוי בינוי ותמ"א 38. הוביל את הרפורמה להגברת התחרות בבנקאות לרבות הפרדת חברות כרטיסי האשראי מהבנקים והסדרת כניסתם של חברות כרטיסי אשראי חדשים ואגודות אשראי ועוד. "

 

חבר הכנסת והשר לעתיד התקבל בעיר במחיאות כפיים ואמר כי בביקורו הראשון בעיר כפר סבא גילה כי חוזקה של העיר טמון בניהולה התקין המהווה דגם ודוגמא לערים אחרות.
השר המיועד, אלי כהן: "הגעתי לפני שנה לביקור בעיר והתאהבתי בראש העיר ובעיר שמנוהלת לעילא ולעילא, באתי לדבר בעיקר על נושא של נדלן ועסקים  ואני יכולה להגים לכם שראיתי איך הדברים מנוהלים בכפר סבא והפנתי רשויות אחרות אמרתי להם צאו, ראו ולמדו. לא בכדי כל אותם הפרסים שמוענקים לעיר בהחלט מצדיקים זאת ולא בכדי כפר סבא נמצאת במקום שבו היא נמצאת ואין לי ספק שהיא תמשיך לשגשג ולהתפתח" "יהודה, אני רוצה להבטיח שאני אהיה לצידך ומשרד הכלכלה יהיה לצדך"

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד