יש אליפות בקטרגל לבתי הספר היסודיים
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

יש אליפות בקטרגל לבתי הספר היסודיים

29/01/2017
(נבחרת גולדה בנות) (הגדל תמונה)
(נבחרת גולדה בנות)

בשבוע שעבר התקיימה במגרשי הגול- טיים בעיר אליפות  קט רגל לבתי ספר יסודיים. השנה, נרשמה השתתפות שיא של 26 קבוצות בנים ובנות מכל בתי הספר בעיר.


בטורניר השתתפו כ- 300 ספורטאים מבתי הספר - אוסישקין, אופירה נבון, בן-גוריון, ברנר, גורדון, גולדה, דבורה עומר, הירוק שמעון פרס, הדמוקרטי, יצחק שדה, בר-אילן, סורקיס, רמז, ש"י עגנון שילה, וגוונים.
במשחק הגמר של הבנים והבנות , האווירה הייתה "מחשמלת" ההורים והחברים מבית הספר שהגיעו על מנת לעודד את הנבחרות שלהם לא הפסיקו לעודד ולשיר שירי עידוד.


בסיומו של הטורניר  זכו:

 

בגזרת הבנות: ביה"ס גולדה במקום הראשון, ביה"ס "ברנר" במקום השני וביה"ס "בן גוריון" במקום השלישי.

בקרב הבנים: נבחרת ביה"ס "רמז" קטפו את המקום הראשון, למקום השני הגיעה הנבחרת של ביה"ס "יצחק שדה" ולמקום השלישי והמכובד הגיעה הנבחרת של ביה"ס הירוק ע"ש "שמעון פרס".

 

כמו כן, הוענק גביע ההגינות לקבוצות שהפגינו חיזוקים התנהגות ספורטיבית חיובית, כבוד, סובלנות, ומשחק הוגן. בגביע ההגינות זכו נבחרת הבנות של ביה"ס בן גוריון ונבחרת הבנים של ביה"ס הדמוקרטי


את המדליות והמגנים לזוכים חילקו ראש העיר יהודה בן חמו ,צביקה צרפתי מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק הספורט ושאול מיטלברג מנהל רשות הספורט העירונית.        

                                     
לדברי ראש העיר כפר סבא יהודה בן חמו: "עיריית כפר סבא שמה דגש רב על נושא הפעילות ספורטיבית בבתי הספר ומשקיעה משאבים רבים לטובת הנושא. אני רוצה לברך את כל המשתתפים, מבחינתי כולם זוכים. הנבחרות שיחקו בצורה מרשימה ושמחתי לראות כיצד ילדנו היקרים שומרים על משחק הגון, מכבדים אחד את השנייה ומעודדים את חברי הקבוצה במלוא המרץ."

 

(נבחרת רמז בנים)

 

 

(נבחרת ברנר בנות)


הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד