משה גקומב זכה באות הוקרה ייחודי על שיתוף בידע מטעם מיזם ההתנדבות במסגרת כנס בר אילן להתנדבות 2017
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

משה גקומב זכה באות הוקרה ייחודי על שיתוף בידע מטעם מיזם ההתנדבות במסגרת כנס בר אילן להתנדבות 2017

20/02/2017

האות הוענק למשה גרומב, ותיק מתנדבי העיר כפר סבא,  במסגרת כנס בר אילן להתנדבות, שהתקיים ביום ג', ה- 14.2 באוניברסיטת בר אילן . האות המכובד הוענק על ידי פרופ' ליאת קוליק מאוניברסיטת בר אילן ועו"ס נילי דרור, מנהלת האגף למשאבי קהילה במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים.

משה גרומב נחשב לאחד המתנדבים הבולטים בעיר כפר סבא ואף זכה בפרס גלר היוקרתי הניתן למתנדבי העיר. ברבות השנים התנדב גרומב עם ילדים בסיכון, עם אנשים עם מוגבלויות ואף היה ליועץ ראש העיר לענייני התנדבות. שנים רבות של עשייה העניקו לו ידע שלא יסולא בפז, אותו הוא פועל להנגיש לציבור הרחב במטרה להעמיד את תחום ההתנדבות בראש סדר היום הציבורי.

את הפרס היוקרתי קיבל גרומב על פועלו רב השנים לאיסוף, איגום והעמקת הידע בעולם ההתנדבות,  לרבות הוצאת ספרים מקצועיים בנושא.  במכתב שקיבל גרומב ממיזם ההתנדבות וארגון ג'וינט נכתב: "אנו מבקשים להוקיר אותך על פועלך ועל הענקת כל ספרייך למאגר המידע כמו גם חומרים רבים נוספים, התורמים ידע איכותי ומשמעותי לקהילת אנשי המקצוע בתחום ההתנדבות.  בכך,  אתה מסייע להנחלת תרבות שיתוף ידע בקרב ארגונים ועסקים המנהלים התנדבות ומתנדבים".

מיזם ההתנדבות הישראלי הוקם בשנת 2012 על-ידי ממשלת ישראל וג'וינט ישראל כשותפות בין-מגזרית,  במטרה להעלות את המודעות, האיכות והיקף ההתנדבות וההשתתפות החברתית בישראל, באמצעות חיזוק ופיתוח תשתיות התנדבות ברות קיימא. במסגרת התשתיות שמקים מיזם ההתנדבות, הוקם בשנה האחרונה מאגר מידע ייחודי, ראשון מסוגו, המאגד את כל המידע שנכתב בשנים האחרונות בתחום ההתנדבות.

לדברי אושרת גני גונן מנכ"לית עיריית כפר סבא: העיר כפר-סבא והקהילה הכפר-סבאית, רואות בהתנדבות למען הזולת ערך עליון ומיישמות זאת מידי יום ביומו. משה גרומב הינו מוותיקי המתנדבים בעירנו ועשייתו הברוכה למען העיר והתושבים ניכרת בתחומים רבים. אני מבקשת לברך את משה ולהודות לו על עשייתו הברוכה למען מפעל ההתנדבות הן הכפר סבאי והן הארצי, ולאחל לו שנים רבות של המשך שיתוף פעולה למען תושבי העיר כפר סבא".

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד