כ-10,000 משתתפים צפויים להשתתף במירוץ כפר-סבא ה- 27 ע"ש רס"ל זיו בלאלי
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

כ-10,000 משתתפים צפויים להשתתף במירוץ כפר-סבא ה- 27 ע"ש רס"ל זיו בלאלי

27/02/2017

המירוץ יתקיים בתאריך 11.03.17

 

 

לשינויים בהסדרי התנועה ביום המרוץ

 

אוהבי הספורט מוזמנים להגיע וליהנות ממרוץ כפר סבא ה  - 27  לזכרו של רס"ל זיו בלאלי שנהרג במלחמת לבנון השנייה. במרוץ ישתתפו כ 10,000 משתתפים ועוד אלפי צופים. המרוץ  מאורגן ע"י רשות הספורט העירונית בעיריית כפר סבא ויאובטח גם השנה ע"י כוחות ביטחון רבים.
מרוץ כפר סבא מהווה אופציה טובה לבילוי משפחתי. ובכל שנה רצים רבים מכל הארץ מביאים עמם את בני משפחותיהם ואת חבריהם שמעודדים אותם מצדי הדרך. 
 
לדברי צביקה צרפתי, מ"מ, סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט: "העובדה כי מרוץ כפר סבא המסורתי הפך כבר מזמן למרוץ ברמה הארצית ולא המקומית בלבד מוכיחה כי יש פירות לעמלנו וכי חזוננו המשותף בכל הקשור לקידומו וטיפוחו של הספורט בכפר סבא קורם עור וגידים בשטח. אני מאחל בהצלחה לכל הרצים וההולכים וכמובן הנאה רבה גם למלווים".
 
במקצה 2.5 ק"מ עממי צפויים להשתתף כ 6,000 רצים תושבי העיר. זהו המרוץ העממי הגדול ביותר בארץ. השנה הצטרפה קבוצה חדשה של עמותת "כנפיים של קרמבו" שהחליטו להצטרף אל הרצים. עוד צפויים להשתתף קבוצת מקומות עבודה ומועדוני ספורט שהתארגנו לרוץ יחדיו. לדברי שאול מיטלברג מנהל מחלקת הספורט העירונית: "מדובר במקצה מרהיב ומידי שנה אנו עדים לכמות הרצים ההולכת וגדלה. בתור צופה מהצד אני יכול להעיד על האווירה הקהילתית המהנה של מקצה זה".
 
מקצה ההליכה 7.5 ק"מ, העובר בתוך הפארק העירוני. מקצה ההליכה גדל משנה לשנה, ומאפשר לכל המעוניינים בהליכה ספורטיבית מהירה, במסלול מסומן ומאובטח, לצעוד יחד עם מאות הולכים. המשתתפים במקצה נהנים מחוויה ספורטיבית, והם אף מקבלים את חולצת המרוץ, ובסוף המסלול תעודה ומדליה. במקצה זה תשתתף גם השנה קבוצה של  ספורטאים לקויי ראיה.
 
במקצה ה-10 ק"מ צפויים להשתתף כ 1,200 משתתפים.
 
למרוץ נותני חסות מסורתיים ביניהם: חברת  ברוקס, קאנטרי כפר סבא, מועדון גרייט שייפ, LEASE4U ועיתון ידיעות השרון.
 
לנוחיות המשתתפים חברת ברוקס תעמיד דוכן מכירת נעלי ריצה :ביום שישי שלפני המרוץ לחלוקת ערכות לרץ ולמכירת נעלי ספורט, החנות תוצב במדרחוב ירושלים ובמקרה של גשם בבית ספיר. השנה אף הוסיפה רשות הספורט יום נוסף לחלוקה מוקדמת של הערכות לרץ ביום חמישי 9/3 בין השעות 16:00-20:00 בבית ספיר.
 
למרוץ ה- 10 ק"מ  ניתן להירשם דרך אתר שוונג, למקצים העממיים ניתן להירשם ביום המרוץ או דרך בתי הספר.

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד