הבנות מביה"ס 'אופירה נבון' והבנים מביה"ס 'יצחק שדה' זכו במקום הראשון באליפות הכדורעף של בתי הספר היסודיים 2017
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

הבנות מביה"ס 'אופירה נבון' והבנים מביה"ס 'יצחק שדה' זכו במקום הראשון באליפות הכדורעף של בתי הספר היסודיים 2017

29/03/2017

השחקן המצטיין של הטורניר: אדוארדו רוכלין מבית ספר יצחק שדה,

והשחקנית המצטיינת של הטורניר: מאיה חבושה מבית ספר אופירה נבון.

 

 

אליפות הכדורעף של בתי הספר היסודיים בכפר סבא הפכה למסורת ארוכת שנים בעיר. במהלך החודש האחרון נערכו מוקדמות משחקי הכדורעף בהם 15 קבוצות בקטגוריית בנים/בנות לקחו חלק. בין בתי הספר השתתפו בטורניר בתי הספר אוסישקין, אופירה נבון, ברנר, בן-גוריון, גורדון, גולדה, שי עגנון, שמעון פרס, רמז, ויצחק שדה. השחקנים והשחקניות הצעירים, דור העתיד של הכדורעף בכפר-סבא, הציגו רמה גבוהה של כדורעף לכל אורך הטורניר.


אירוע השיא של הטורניר התקיים במעמד מנהל רשות הספורט העירונית מר שאול מיטלברג, מורים, הורים וקהל רב שמילא את האולם ועודד את השחקנים והשחקניות. לאחר משחקים מותחים ומורטי עצבים, זכו במקום ראשון – בנות ביה"ס 'אופירה נבון' והבנים מביה"ס 'יצחק שדה'. למקום השני הגיעו בנות 'גורדון' ובני 'שי עגנון'.


לשחקן המצטיין של הטורניר נבחר אדוארדו רוכלין מבית ספר יצחק שדה ולשחקנית המצטיינת של הטורניר נבחרה מאיה חבושה מבית ספר אופירה נבון.


צביקה צרפתי מ"מ, סגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט אמר כי "הספורט והחינוך לספורט הינו חלק מהערכים שאנו כעיר ירוקה מנסים להעביר לילדינו. כל הכבוד על ההישגים בטורניר. המשיכו לעסוק בספורט ולהצליח".


מנהל רשות הספורט העירונית שאול מיטלברג הוסיף כי, "כל הכבוד לכל הקבוצות תודות למנהלות למורים לחנ"ג ולכל הקהל שבא לעודד מקווה שכולם עוסקים בספורט כי הספורט בריא לבריאות"


הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד