נפתחה תערוכת הכרזות של תלמידי מגמת אמנות ועיצוב מוצר בתיכון 'אורט שפירא' בכפר סבא
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

נפתחה תערוכת הכרזות של תלמידי מגמת אמנות ועיצוב מוצר בתיכון 'אורט שפירא' בכפר סבא

6/04/2017

תערוכת הכרזות בסימן מעורבות חברתית תוצג במהלך חודש אפריל במרכז הנוער העירוני בכפר סבא

 

 

תלמידי מגמת אמנות ועיצוב המוצר מתיכון 'אורט שפירא' בכפר סבא משתתפים בתערוכה חדשה תחת הכותרת "מעורבות חברתית", במסגרתה  הם מציגים כרזות שעיצבו. את הפרויקט הוביל המורה לאומנות גיל פרדו.


פרויקט עיצוב הכרזות הוא חלק מלימודי התקשורת החזותית לתלמידי י'- י'"א בבית הספר. במסגרת הפרויקט, התלמידים למדו על מחאה, על עיצוב כרזות כביטוי לאמנות מחאה ועל הגבול בין מחאה להסתה.
בסוף התהליך עיצב כל תלמיד כרזה בהשראת נושא אקטואלי הקרוב ללבו, כדוגמת צער בעלי חיים וצמחונות, הפרעות קשב וריכוז, הפרעות אכילה, פגיעות מיניות ואונס, שיימינג ברשת ועוד.

 

התערוכה מתקיימת במרכז הנוער העירוני בעיר ותהיה פתוחה לקהל הרחב במהלך כל חודש אפריל.


צביקה צרפתי מ"מ וסגן ראש העיר, "כפר סבא רואה בנושא מעורבות חברתית ערך עליון וגאה להוביל פרויקטים חברתיים רבים בעיר. אני גאה בבית הספר 'אורט שפירא' שבחר להתייחס לנושא חשוב זה כחלק מפרויקט אומנותי של תלמידיו".


ורד אסולין, מנהלת תיכון אורט שפירא כפר סבא: תיכון 'אורט שפירא' מחנך את תלמידיו להיות בני אדם מעורבים ומשפיעים, מפתח בהם את תחושת השייכות ואת הרגישות לצרכיו של השונה . עבודותיהם הנהדרות של תלמידי מגמת אומנות ועיצוב המוצר בהובלתו של גיל פרדו מורה לאומנות, והבחירה בנושא מעורבות חברתית כנושא התערוכה מיצגים נאמנה את הערכים עליהם אנו מחנכים את תלמידינו".

 

אביב קאפח

 

בר עוז דליה

 

 סבנינה טורצנה

 

גל ולנטי

 

נעם בללי 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד