בטקס חגיגי רב משתתפים נחנכה חטיבת הביניים ע"ש אילן רמון בכפר סבא
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

בטקס חגיגי רב משתתפים נחנכה חטיבת הביניים ע"ש אילן רמון בכפר סבא

3/05/2017

ביום שישי האחרון התקיים בחטיבת הביניים ע"ש אילן רמון טקס בו חנכו באופן רשמי את בית הספר, והעניקו לו את השם הנבחר - החטיבה על שם אילן רמון.

 

 

טקס חגיגי לחנוכת בית הספר ע"ש אילן רמון  התקיים בשבוע האחרון במעמד רונה רמון, אלמנתו של אילן, מייסדת הקרן ע"ש רמון, מ"מ ראש העיר, צביקה צרפתי, מנהלת אגף החינוך, אורלי פרומן, מנהלים בכירים בעירייה, מפקחים ונציגים ממשרד החינוך, וכמובן, חברי  קהילת בית הספר, מורים, הורים ותלמידים.


האירוע החל בסיור, במהלכו  הציגו התלמידים  את תהליך בחירת הסמל לבית הספר. תהליך, שהחל בשבוע הלמידה האחרת בסימן "מה מסמל הסמל?", במהלכו יצרו התלמידים רעיונות לסמל על פי ערכיו ודרכו של אילן רמון. תהליך,  שהגיע לסופו  ביום הטקס, עת  בחרו הילדים והאורחים בקלפי, שעמדה ברחבה, את  הסמל שייצג את בית הספר.


האורחים הוזמנו לצפות בטקס חגיגי ומרגש, שעיקרו היה תיאור העשייה המבורכת של בית הספר בהלימה לפועלו ולרוחו של אילן רמון ז"ל.  שיאו של האירוע היה בהסרת הלוט מעל שם בית הספר.


התלמידים הנרגשים אמרו כי עבורם זהו יום מיוחד וחוויה נדירה, שחבריהם בחטיבות האחרות לא זכו לה, וכבני המחזור הראשון,  הם מרגישים אחריות  עבור הדורות הבאים.


מ"מ וסגן ראש העיר מר צביקה צרפתי: "תושבי כפר סבא ואנוכי, רואים כבוד גדול בכך שישנה חטיבה על שם אילו רמון שמייצגת ומגדלת את הדור הצעיר לערכים של אהבת האדם, עזרה לזולת ושאיפה למצוינות".


מנהל בית הספר, מר עידו לביא הדגיש:  "מורשתו של אילן רמון כפי שהוא רואה אותה, הינה קודם כל להיות אדם, להיות סקרן, לחתור למצוינות ולזכור תמיד שאנו  חלק מחברה ותפקידנו לדאוג לחברה בה אנו חיים. אנו מתחייבים לקיים את מורשתו של אילן רמון כחלק מרכזי מתפיסת העולם הבית ספרית".


הגב' רונה רמון הדגישה בדבריה: כי היא מתארחת בטקסים רבים מעין אלו, אך, "היום הצלחתם לרגש אותי במיוחד, נהניתי לשמוע תלמיד בחטיבה מדבר  אודות מהות החיים, ברוח שאלותיו של אילן רמון, עת היה טייס צעיר".

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד