אצלנו משחקים בכבוד
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

אצלנו משחקים בכבוד

24/05/2017

בני נוער מקבוצות הכדורגל במרכזי הנוער והקהילה שיחקו במשחק ידידות מול נבחרת השיטור העירוני.
מטרת הטורניר המשותף הייתה לקדם ערכים של הגינות בספורט ובחברה.

 

 

בני נוער מקבוצת הכדורגל  של תכנית "משחק הוגן" בכפר סבא, שמתאמנים במסגרת מרכזי הנוער והקהילה בעיר לקחו חלק בטורניר ידידות מול נבחרת השיטור העירוני וחב' 'בן ביטחון'. מדובר במסורת עירונית,  שהחלה עת הוקם השיטור העירוני ומטרתה לקרב בין בני הנוער לגורמי האכיפה בעיר ולקדם ערכים של הגינות בספורט ובחברה.


את הערב יזמו וארגנו במשותף רשות הספורט העירונית, תכנית עיר ללא אלימות של המשרד לביטחון פנים, המחלקה לנוער וקהילה, מרכזי הנוער והקהילה, השיטור העירוני, משטרת כפר סבא, אגף הביטחון בעירייה, חברת 'בן ביטחון' ובית"ר כפר סבא. 

 

המשחק התקיים באווירה ספורטיבית  וידידותית ובסיומו  ניצחה  נבחרת השיטור העירוני ניצחה 4:2 את בני הנוער. יש לציין כי בשנה שעברה חתמו כל השותפים על אמנה להגינות בספורט, בה נכתב בין השאר כי, "כל השחקנים מתחייבים לא לפעול באלימות פיזית ומילולית כלפי היריב, השופט והחברים לקבוצה. וכן לשמור על אווירה ספורטיבית ומשחק הוגן ולהימנע מאלימות במגרש ומחוצה לו".


צביקה צרפתי מ"מ וסגן ראש העיר אמר כי, "בעיר כפר סבא אנו מאמינים כי שמירה על אורח חיים בריא ומאוזן היא אחד מהערכים החשובים ביותר וכי האמירה 'נפש בריאה בגוף בריא' צריכה להיות מיושמת הלכה למעשה ולהיות חלק בלתי נפרד מאורח חיינו.  לנושא חשוב זה מצטרף ערך ההגינות בספורט. אם נדע לשחק בהגינות, לכבד את השחקן העומד מולנו נוכל גם להגיע להישגים ספורטיביים טובים יותר. אני מודה לכל מארגני האירוע ומקווה כי נדע לשמור על אורח חיים בריא וספורטיבי  ועל משחק הוגן".


שרון ג'ורג'י מנהלת תכנית עיר ללא אלימות, של המשרד לביטחון פנים אמרה כי, "זהו אירוע מרגש במיוחד, שמטרתו להסיר מחסומים וליצור  קשר קרוב בין המשטרה לנוער. אווירת המשחק מאפשרת להעביר מסרים של כבוד הדדי, סובלנות, הידברות ועזרה לזולת. אנו מודים מקרב הלב לכל השותפים לעשייה ויודעים משערב מיוחד זה כולם יוצאים מנצחים".

 הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד