שיפוץ מועדון הגמלאים "נחשון" יוצא לדרך
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

שיפוץ מועדון הגמלאים "נחשון" יוצא לדרך

12/06/2017

הפרויקט נמצא כעת בשלב סופי של הוצאת היתר בנייה ועל פי התוכנית עתיד השיפוץ להסתיים בתחילת 2018.

 

אגף הנדסה בעיריית כפר סבא עמל בימים אלה על הוצאת היתרי בנייה לקראת תחילת עבודות השיפוץ והשדרוג של מועדון הגמלאים "נחשון".


מדובר במועדון גמלאים, המשרת את גמלאי העיר וותיקיה ועל פי התוכנית עתיד השיפוץ להסתיים בתחילת 2018.
המועדון המשודרג יהיה גדול יותר, בעל מעלית וכמובן נגיש יותר ומותאם לאוכלוסייה המבוגרת ובעיקר יענה על הצורך להגדיל את כמות ותיקי העיר המבקשים לעשות שימוש בשירותיו ולקחת חלק בפעילויות הרבות שבו. במסגרת העבודות ישודרגו  2 הקומות הקיימות של המבנה הישן ויבוצע שדרוג כולל של מערכות החשמל, מיזוג האוויר והאינסטלציה.


בנוסף, יבוצע שינוי בחזיתות המבנה ותיבנה תוספת של חדרים על מנת להתאימו לצרכים הרבים והמשתנים של באי המקום.  גולת הכותרת של השיפוץ הינה הוספת קומה שלישית לבניין וכן הוספת מעלית שתנגיש את הפעילות במועדון. צוות המועדון יעודכן בדבר תאריך הכניסה לעבודות, תכולתן ולוחות הזמנים לביצוע הפרויקט.


צביקה צרפתי מ"מ וסגן ראש העיר אמר כי, "אני שמח שהתוכנית לשיפוצו והנגשתו של מועדון הגמלאים נחשון יוצאת סוף סוף לדרך. קהילת הגמלאים ובני הגיל השלישי בעיר הינה קהילה משמעותית וחשובה, הזכאית לקבל שירותים איכותיים ומגוונים".


רוזי נוימן מ"מ מנהלת אגף קהילה, רווחה ונוער, "אני נרגשת מכך שהתוכנית לשיפוץ מועדון "נחשון" יוצאת סוף, סוף לדרך. מועדון נחשון ישנה את פניו ובגמר השיפוצים יהפוך למועדון חדש, מרווח ומודרני, שיוכל לספק לבאי המקום את כל השירותים והפעילויות על מנת שיוכלו לבלות את זמנם הפנוי בנעימים ולחוש חלק מהקהילה".

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד