בבית ספר הממ"ד 'שילה' בכפר סבא סיכמו חודש של פעילות בנושאי המכבייה באירוע שיא ספורטיבי
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

בבית ספר הממ"ד 'שילה' בכפר סבא סיכמו חודש של פעילות בנושאי המכבייה באירוע שיא ספורטיבי

15/06/2017

המכביה ה-20 , אירוע הספורט הגדול בישראל, תיערך בתחילת חודש יולי הקרוב. לקראת האירוע החליטו בבית הספר ממ"ד 'שילה' בכפר סבא לעסוק בנושאי ספורט, יהדות וציונות.

לסיכום לימודי החודש התקיים יום שיא ספורטיבי פעיל, בו השתתפו יחד תלמידים והורים.

 

 

הורים ותלמידים מבית הספר הממ"ד 'שילה' השתתפו יחד ביום ספורטיבי שהיווה יום שיא לנושא החודש אותו למדו התלמידים – אירועי המכבייה ה- 20 שעתידים להיפתח בתחילת חודש יולי.


במהלך חודש המכבייה עסקו  תלמידי בית הספר במגוון נושאים המשלבים ספורט, יהדות וציונות. בין השאר למדו על ענפי הספורט השונים, על המשלחות המגיעות לתחרות, על אמנת הספורטאים ועוד.  בהמשך, נפגשו עם שחקני ספורט מוכרים ביניהם הכדורסלן- דורון שפר, אבי לבנון, ושחקן הכדורגל- גבי קניקובסקי. התלמידים שמו דגש על השילוב בין ערכי הספורט, הציונות והיהדות והחיבור ביניהם.


ליום הספורט המשותף הגיעו הורים, תלמידים ובוגרי בית הספר, שעברו בין תחנות ספורט שונות ואף השתתפו בתהלוכה בה נשאו את  דגלי המכבייה. בסיום יום הספורט קיבלו כולם מדליה ייחודית שהונפקה לכבוד האירוע. המדליה נושאת את הסלוגן "באתי, התאמצתי, הצלחתי", המשקפת את ערכי הספורט של מצוינות, שאפתנות ודבקות במטרה.


צביקה צרפתי מ"מ וסגן ראש העיר, "מדובר ביוזמה מבורכת של הנהלת בית הספר והצוות החינוכי. אין טוב מלשלב לימודים ערכיים יחד עם פעילות ספורטיבית ושימת דגש על קיום אורח  חחים בריא. אני בטוח כי כולם נהנו מהחוויה ולמדו ממנה רבות"


שולמית בלפר, מנהלת בית הספר, סיפרה כי "בקרוב תתקיים תחרות המכביה, שמתרחשת אחת ל-4 שנים. אירוע זה מביא עמו את השיח בנושאי הספורט ובערכים שהם מייצגים כמו: מצוינות, ושאפתנות, זו היתה הזדמנות נהדרת עבורנו לשים דגש על ערכים חשובים אלה  ולקיים אירוע חוויתי וערכי, בו היו שותפים הצוות החינוכי, התלמידים, ההורים והבוגרים". 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד