סרטון מצמרר של תלמידות מתיכון אורט שפירא בכפר סבא, עלה בדף הפייסבוק העירוני וצבר אלפי לייקים
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

סרטון מצמרר של תלמידות מתיכון אורט שפירא בכפר סבא, עלה בדף הפייסבוק העירוני וצבר אלפי לייקים

2/07/2017
סרטון מצמרר של תלמידות מתיכון אורט שפירא בכפר סבא, עלה בדף הפייסבוק העירוני וצבר אלפי לייקים (הגדל תמונה)

מאחורי הסרטון שעוסק בתופעת שכחת ילדים ברכב, עומדות ארבע תלמידות כיתה י"ב במגמת מדיה פרסום: פז ששון, לינוי גואטה, איילת עובדיה והדר זעזה. את הסרטון שמטרתו להגביר את המודעות לתופעת שכחת ילדים ברכב, צילמו הבנות במסגרת פרויקט הגמר שלהן בשיתוף עם ארגון "בטרם".

 

תלמידי מגמת התקשורת- מדיה ופרסום בתיכון אורט שפירא, יצרו במסגרת פרויקט הגמר סרטונים שהוכנו עבור עמותות וארגונים הפועלים לטובת הקהילה. במסגרת זו נוצר החיבור בין התלמידות: פז ששון, לינוי גואטה, איילת עובדיה והדר זעזה, לבין ארגון "בטרם" הפועל לקידום בטיחותם של ילדים בארץ. הסרטון המצמרר של התלמידות עלה בדף הפייסבוק העירוני וצבר אלפי לייקים.

 

כאמור, הסרטון המצמרר נוצר במטרה להגביר את ערנות ההורים לשכחת ילדים ברכב, ולעודד אותם לבחור פעולה למניעת השכחה. כמו כן, הוא צולם מזווית התינוק שנשכח ברכב, בו הצופים מהווים עדים למקרה. זווית הצילום נבחרה מאחר והקהל הישראלי רגיש יחסית, ולכן לא כדאי להראות מקרים קשים מידי.

 

צביקה צרפתי, מ"מ וסגן ראש העיר, אמר "שכחת ילדים ברכב הינה תופעה קשה שנמצאת למרבה הצער  על סדר היום הציבורי ומשימתנו כחברה לפעול למניעתו. אני מברך את התלמידות שלקחו את הנושא ויצרו סרטון משמעותי שמטרתו לתרום למאבק בתופעה. אני קורא לכל ההורים לבחור פעולה למניעת השכחה".  

 

פז ששון, שצילמה את הסרטון, מספרת כי "היינו צריכות להכין פרסומת חברתית, וחיפשנו נושא שנתחבר אליו. חשבנו על כך שבשנה שעברה היו דיווחים רבים על שכחת ילדים ברכב, ואחרי מחקר מעמיק החלטנו לבחור בנושא לסרטון. רצינו ליצור סרטון שישאיר חותם על ההורים, ושיזכיר להם לבדוק את הרכב לפני שהם יוצאים ממנו".

 

הסרטון הוצג לראשונה במסגרת ערב מגמה שנערך לאחרונה באשכול הפיס, ולאור הצלחתו עלה בעמודי הפייסבוק של עיריית כפר סבא, וצבר אלפי שיתופים, לייקים ותגובות.

 

לצפייה בסרטון לחצו כאן

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד