חופשת הקיץ נפתחה בכפר-סבא עם פסטיבל ספורט ענק ומדהים
לוח אירועים
דלג על לוח אירועים

אירועי היום

לכל אירועי החודש
תוכן העמוד
דלג על תוכן העמוד

חופשת הקיץ נפתחה בכפר-סבא עם פסטיבל ספורט ענק ומדהים

13/07/2017

לאחר שסיימה להריץ את כל אוהבי הריצה במרוץ כפר סבא, ו"לגלגל" את אוהבי רכיבת האופניים באירוע מתגלגלים , סגרה רשות הספורט את השנה עם משהו עממי המתאים לכל גיל עם מגוון ענק של פעילויות ספורט ב"פסטיבל הספורט העממי" בספורטק.

 

 

הפסטיבל נערך השנה בפעם השביעית, אירוע נוסף שהפך למסורת ברשות הספורט.  גם השנה הגיעו אלפים מתושבי כפר סבא ונהנו מהפנינג ענק שנערך ביום חמישי 6 ליולי.

על הבמה המרכזית של האירוע נהנה הקהל מופע אידרומניה תיפוף על כלים שונים , מופעי ריקוד של ילדות הזומבה כפר-סבא, מופע הקפוארה מרהיב, וקבוצת אקרובטיקה ג'נרל ג'מנסטיק במופע צבעוני ומרהיב.

ברחבת האירוע שהתפרסה על כל מתחם הספורטק וגבעות הדשא הסמוכות לו, פגשו ילדים ונוער מגוון ענק של פעילויות לגיל הרך- מתקנים מתנפחים, גי'מבורי, קיר טיפוס ענק, מסלול מכשולים צבאי, באנג'י טרמפולינה, מכשולים אתגרי נוסח "השרדות" , מתקן אומגה ענק, מתקן וואיפאווט בומבילות, מכוניות קרטינג, משחקי שולחן, מגרשי מיני גולף הפעלות גלגליות  ועוד פעילויות רבות לנוער, שאת חלקן הפעילו אגודות הספורט העירוניות בעיר משחמט, אייקידו, קראטה, טניס שולחן, טניס שדה, סייף, טאקוונדו, כדורגל, כדורסל, טורניר כדורעף חופים כדורשת נשים ומופע מרהיב והפעלות של קפוארה.

הפעילויות לנוער ומבוגרים כללו כדורגל טורניר לנוער, טורניר כדורשת חופים עם 19 קבוצות, תחרות סטרייט בול - בהשתתפות כ- 60 קבוצות בני נוער.

 

את האירוע נעל פסטיבל זומבה  בריקוד מוסיקה וכושר לגוף ולנשמה, ובשיתוף מדריכים מהשורה הראשונה בעיר. את הספורטק  גדשו אלפים רבים של  משתתפים ילדים בני נוער ומבוגרים.  

 

מ"מ וסגן ראש העיר ומחזיק תיק הספורט מר צביקה צרפתי, ברך את המשתתפים. אירוע זה יישם את אחת ממטרות תכנית האב לספורט החדשה, המעודדת להשקעת משאבים, לקידום ולהעצמת הספורט העממי בעיר.

את האירוע ארגנה רשות הספורט של עיריית כפר סבא.

 

 

 

 

הדפסשלח לחבר

חדשות נוספות

תפריט אייקונים
דלג על תפריט אייקונים
קידום אתרים
דלג לתוכן העמוד